Wyszukiwałeś:

65

. Znaleziono 861 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 65

Spróbuj też wyszukać: drogas3legnica 670 droga 65 granica bobrowniki czas oczekiwania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 861 wszystkich):

Mercedes SL: Moc do kwadratu

Firma AMG, zajmująca się modyfikacjami standardowych wersji marki Mercedeswprowadza dwie nowości dla klasy SL - 55 AMG i 65 AMG. Oba modele przeszłykilka zmian optycznych oraz technicznych.

 

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

DK 65 - rusza przebudowa na Podlasiu

Rozpoczęła się przebudowa drogi krajowej nr 65 (Białystok - granicapaństwa) na odcinku przejścia przez miejscowość Waliły Stacja. Wykonawcaprzejął już plac budowy i do końca roku ma wykonać pierwsze elementyprzyczółków przy nowym moście.

 

Obwodnice Olecka i Ełku z unijnym dofinansowaniem

Podpisano porozumienia w sprawie dofinansowania projektów pn.„Obwodnica Olecka w ciągu drogi krajowej nr 65” oraz„Obwodnica Ełku (etap III i IV) w ciągu drogi krajowej nr 16 i nr65” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Obwodnica Olecka w ciągu DK 65

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Olecka w ciągu drogi krajowej nr 65 (woj.warmińsko-mazurskie). Wykonawcą robót o wartości ponad 109 mln złjest konsorcjum firm, którego liderem jest EUROVIA POLSKA S.A. Wykonawcana wykonanie zadania będzie miał 15 miesięcy bez okresów zimowych (od15 grudnia do 15 marca). 

 

ADAC: Test opon letnich 175/65 R14

Kilkanaście dni temu przedstawiliśmy Wam wyniki testu opon letnich w rozmiarze195/65 R15, które przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC. Terazprzyszedł czas na przyjrzenie się jak z trudami testów poradziły sobiepneumatyki w rozmiarze 175/65 R14 z indeksem prędkości T (prędkość max. do190 km/h), dedykowane małym samochodom.

 

Jakie zimówki najlepsze? - cz.II (175/65 R14)

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych orozmiarze 195/65 R15. Dziś druga część tego testu, w którym niemieccyspecjaliści poddali sprawdzianowi zimówki, jakie na co dzień możnaznaleźć w najpopularniejszych modelach segmentu B. Wśródprzetestowanych opon znalazły się również tzw. uniwersalne. Zobaczwięc, kto ma rację w corocznym sporze, czy konieczne są opony zimowe, czymoże w zupełności wystarczy ogumienie wielosezonowe.

 

Mercedes SL 65 AMG: Gdy liczba 63 to za mało

Nie dawno Mercedes zaprezentował sportową wersję swojego topowego roadstera.Teraz producent aut ze Stuttgartu prezentuje jeszcze mocniejszą wersjęoznaczoną kodem SL 65 AMG.

 

Mercedes S 65 AMG: Mocniej już się nie da

Silnik V12. Dwie turbosprężarki. To cechy nowej Klasy S przygotowanej przezinżynierów z AMG. Mercedes pokazał topową limuzynę w najlepszymmożliwym wydaniu - S 65 AMG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019