Wyszukiwałeś:

650S

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 650S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

McLaren 650S premierą w Genewie

650S, takie oznaczenie będzie nosił najnowszy model opracowany w Woking.McLaren przedstawił pierwsza zapowiedź nowego drogowego bolidu.

 

McLaren 650S koszmarem ludzi z Maranello

Oto nowa bestia z Woking. McLaren pokazał samochód, którybędzie brylował na stoisku producenta w Genewie podczas marcowychtargów motoryzacyjnych. Włosi z Ferrari mają się czego obawiać.

 

McLaren wstrzymał produkcje modelu 12C

Brzmi groźne to fakt, ale nie jest to spowodowane ani problemami finansowymi,ani brakiem zainteresowania modelem 12C. Wszystko przez genewską premierę,czyli model 650S.

 

McLaren kończy produkcję modelu 12C

Najpierw w Woking wstrzymano produkcję modelu 12C, po tym jak nowy model 650Swzbudził ogromne zainteresowanie. Teraz jednak McLaren poszedł po rozum dogłowy i zakończył produkcję 12C na poczet produkcji 650S.

 

Specjalna wersja McLarena 650S

Oto model koncepcyjny MSO 650S Coupe, który został przygotowany przezludzi z McLaren Special Operations. To oni kilka miesięcy temu stworzyliunikalnego McLarena X-1.

 

Mocno limitowany McLaren 650S od MSO

Pod literkami MSO skrywa sie specjalny oddział McLarena odpowiedzialny zatworzenie unikatowego modelu. Samochód powstanie w liczbie 50egzemplarzy, a jego premiera nastąpi podczas imprezy w Goodwood.

 

McLaren pokazał 650S GT3

Gdy Mclaren w Genewie pokazał model 650S auto zrobiło taką furorę, żeBrytyjczycy postanowili zakończyć produkcję modelu 12C. Teraz pojawia sięecho tamtych wydarzeń w postaci nowej wyścigówki klasy GT3.

 

McLaren na weekendowe wypady na tor

Brytyjski producent z Woking bardzo ambitnie podszedł do tegorocznej edycjiimprezy Pebble Beach Concours d'Elegance. Na kalifornijskim spotkaniupasjonatów pokazał zmodyfikowanego 650S.

 
 

Pierwsza wizualizacja nowego GTRa

W Pebble Beach w najbliższy weekend McLaren oprócz najnowszego 650SSprint zaprezentuje wizję auta, które trafi do produkcji w 2015.Mówimy tu o spadkobiercy legendarnego McLarena F1 GTR.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019