Wyszukiwałeś:

651

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 651

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

 

Skoda Octavia: Śkoda Octavia 1.9 TDI doskonały samochód na lata

5 Wszystko w superlatywach !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Wątek na forum: Nie dla złodzieja

Właśnie dzisiaj ukradziono mi CITRENA C3, zostały mi tylko kluczyki. Proponuję aby testy nad zabezpieczeniami CITROENA zlecić polskim złodziejom. ~artur

 

Fiat: 7 milionów z Tychów

Już 7 000 000 samochodów opuściło mury fabryki Fiata w Tychach.Wczoraj (14.03.) z taśm produkcyjnych zjechał jubileuszowy model włoskiejmarki.

 

Egzotyczne Ferrari

Znani na całym świecie projektanci ze studia Pinifarina wyprodukują w tymroku unikatowy model Ferrari wykonany na zamówienie prywatnegokolekcjonera. Będzie to Ferrari P4/5.

 

Ferrari na zamówienie

Pininfarina poinformowała, iż zamierza zaprezentować nowy model koncepcyjnypodczas nadchodzących w przyszłym tygodniu targów Pebble BeachConcourrs d`Elegance w Monterey, California.

 

Gołdap będzie mieć obwodnicę

Olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał umowę na budowę obwodnicy Gołdapi w ciągu drogi krajowej nr 65.Według założeń blisko 6 km trasa warta 125 mln zł ma zostać oddana doużytku na jesień 2010 roku.

 

Volkswagen Golf Plus Cross: Pozorant

Wygląd plus słówko "Cross" w nazwie bohatera naszego testumogłyby wskazywać, iż mamy do czynienia z kolejnym przedstawicielem segmentumałych SUV-ów bądź przynajmniej crossoverów. Czy tak jestjednak w rzeczywistości? Czy tym autem możemy bez obaw zjechać z utwardzonejdrogi?

 

Ruszyła budowa obwodnicy Gołdapi

Rozpoczęła się budowa drogowego obejścia Gołdapi. Nowa droga mającawyprowadzić ruch tranzytowy z centrum miasta zostanie oddana do użytku podkoniec 2010 roku. W uroczystości otwarcia budowy obwodnicy wziął udziałPremier Donald Tusk.

 

Obwodnica Gołdapi już dla kierowców

Jedna z najważniejszych inwestycji na drogach krajowych 2010 roku wwojewództwie warmińsko-mazurskim - obwodnica Gołdapi w ciągu drogikrajowej 65 otwarta. Od 25 października mogą z niej korzystać kierowcy,którzy do tej pory musieli tracić czas w korkach na terenie miasta.Budowa obwodnicy rozpoczęła się w 2008 roku i kosztowała 125 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019