Wyszukiwałeś:

653

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 653

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wszystko o samochodach Rover R 75

Rover 75 należał do klasy średniej, choć przez niektórych klasyfikowany jest nawet do klasy średniej wyższej. Pojawił się na rynku w 1998 roku, a więc gdy Rover znajdował się w rękach BMW, i zastąpił jednocześnie dwa modele - 600 i 800. Produkcja Rovera 75 zakończona została w 2005 roku, jednak w...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Honda Civic: Honda 1,8 4-d executive

5 Samochód godny polecenia.Jestem z niegobardzo zadowolony.Trochę za dużo pali w mieście,ale ma dopiero 9-mcy więc poroku może będzie lepiej!

 

Wątek na forum: Ofensywa użytkowych DC

Ale fura fajnie ma w środku skura klima itp. ~Gregor

 

Przebudowana droga do granicy

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku zakończył przebudowędrogi wojewódzkiej nr 653 na odcinku od granicy województwa do Bakałarzewa.Wartość projektu wyniosła ponad 7 mln zł.

 

Światowa premiera nowego Actrosa w wersji budowlanej

Na zaczynających się niebawem Międzynarodowych Targach PojazdówUżytkowych IAA 2008, na stoisku Daimlera uwaga zogniskowana będzie na flagowymokręcie floty: Mercedes-Benz Actros III generacji w wersji budowlanej będzieświętować swoją światową premierę w Hanowerze.

 

Audi Q5: Limuzyna w skórze SUV-a

Tendencje rynkowe pokazują coraz bardziej wyraźnie, że era dużychSUV-ów chyba powoli dobiega końca. Nie oznacza to jednak, że musimyzaraz przesiadać się do małych czy też średniej wielkości aut. Pozostajedo wyboru chociażby pokaźna gama kompaktowych SUV-ów, gdzie wprawdziewśród modeli z segmentu premium jeszcze nie tak dawno było tylko BMWX3, jednak obecnie wybór zwiększył się o Mercedesa GLK, Volvo XC60,czy też bohatera naszego testu - Audi Q5.

 

Co nowego na Moście Północnym?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o zaawansowaniuprac oraz o planowanych zmianach w organizacji ruchu. Mimo, ze pogoda ostatnionie sprzyja prace przy budowie Trasy Mostu Północnego przebiegajązgodnie z planem.

 

Rozpoczęła się przebudowa trasy Suwałki - Bakałarzewo

Rozpoczęły się prace związane z przebudową drogi wojewódzkiejSuwałki – Bakałarzewo. Za kilka miesięcy, kierowców czekająutrudnienia, na modernizowanej trasie.

 

Polacy kupili więcej aut, wciąż najwięcej Skód

Dzięki bardzo dobremu wynikowi sprzedaży nowych samochodów w grudniu,miniony rok zakończył się na 6-proc. plusie. Więcej niż rok wcześniejzakupiły zarówno indywidualne osoby, jak i firmy. Liderem rynku wciążpozostaje Skoda oraz jej najpopularniejszy model, czyli Octavia.

 

Wątek na forum: naprawa porsche cayenne stukanie silnik forum

WITAMnnMAM DO ZAOFEROWANIA PROFESIONALNA NAPRAWE SILNIKA PORSCHE CAYENNE.nnnZAJMUJE SIE OD KILKU LAT NAPRAWA SILNIKOWnnPORSCHEnnZDOBYTE KILKULETNIE DOSWIADCZENIE JEST GWARANCJA DOBRZE WYKONANEJ USLUGInnnW MODELU PORSCHE CAYENNE S 4.5 NAJCZESCIEJnnZACZYNA SIE PROBLEM Z CICHYM STUKANIEM SILNIKA - Z...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019