Wyszukiwałeś:

654

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 654

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

 

Ford Focus: Warto

4.75 Fajny samochodzik za rozsądne pieniądze.Nie jest to komfort Volvo,ale cena też sporo mniejsza. Na razie trudno coświęcej powiedzieć, bo to dopiero 40kkm

 

Wątek na forum: Najbardziej ekologiczne Volvo

Te nowe FH co wyszły to są dobre auta i mocne ja jeździłem fh12 tym 3generacji to dobre auta. Pozdrawiam PAWTRANS moją byłą firme ~Gregor

 

Wątek na forum: Nowy Opel Agila

jak była brzydka, tak jest brzydka nadal, pudelko zawsze bedzie pudelkiem ~brzydal

 

DTŚ - kręgosłup aglomeracji Górnego Śląska

Niebawem rozpocznie się kolejny etap budowy Drogowej Trasy Średnicowejłączącej aglomeracje miejskie Katowic i Gliwic. Podczas długiego majowegoweekendu (26-29 maja) zburzony zostanie około 40 letni wiadukt na ulicySokolskiej (jedna z głównych ulic Katowic) i przez pół roku budowany będzienowy.

 

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

SSC Ultimate Aero: 1046 KM i 440 km/h

Producent super-sportowych samochodów, firma Shelby Super Cars podjęła sięnowego, ambitnego projektu. Z modelu SSC Aero Amerykanie zbudowali mocniejsząwersję Ultimate, której moc wynosi aż 1046 KM.

 

Wygodniejsza Turystyczna w Toruniu

Zakończyła się przebudowa DW 654 ul. Turystycznej w Toruniu (osiedleKaszczorek). Za 3,5 mln złotych drogowcy wykonali nową nawierzchnię,chodniki, zatoki autobusowe i odwodnienie.

 

Silnik Mercedes E 220d w detalach

Mercedes podzielił się specyfikacją techniczną prawdopodobnie najchętniejwybieranej odmiany nowej Klasy E. Dlaczego prawdopodobnie? Czterocylindrowejednostki Diesla są najbardziej popularne w tym segmencie i w ciemno stawiamy,że z odmianą 220d będzie podobnie, mimo że auto dopiero pojawiło się wsalonach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019