Wyszukiwałeś:

661

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 661

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: A1 Grudziądz -Toruń pierwsze projekty

hmm... troszkę późno. Fakt, że przetarg już w styczniu 2008. Ja jednak wolałbym, żeby strategiczne odcinki były gotowe już wcześniej, tak jak jeszcze niedawno była mowa o tym, że A1 Tuszyn-Stryków będzie gotowa w 2008, podobny termin miał mieć cały odcinek z Gliwic do granicy w Gorzyczkac...

 

Więcej aut na kredyt

W pierwszych trzech kwartałach 2005 r. PTF Bank udzielił 31.240kredytów samochodowych o wartości 941.066.514 zł, czyli o ponad 42%więcej niż przed rokiem.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Tyski Fiat zwiększa produkcję na eksport

Fiat Auto Poland S.A. wyprodukował w  marcu 57 236 samochodów, tj.o 17 062 szt. (42,5%) więcej niż w marcu ubiegłego roku. To świetny wynikzwłaszcza w czasach kryzysu gospodarczego. Na rynki eksportowe trafiło ponad97% produkcji pierwszego kwartału br.

 

Tylko 599 sztuk!

Parę dni temu w Pałacu Ducal włoskiej akademii wojskowej w Modenie zostałozaprezentowane nowe Ferrari. Model 599 GTO to najbardziej ekskluzywny inajmocniejszy model w historii włoskiej stajni.

 

Jest już nowe BMW X3

Siedem lat po premierze we Frankfurcie pierwszej generacji przedstawicielanowego wówczas segmentu SAV (Sport Activity Vehicle) przyszedł czas nanastępcę. Tym razem miejscem prezentacji nowego BMW X3 będzie wystawasamochodowa w Paryżu.

 

Jedyne matowe 599 GTO

Fantazja klientów marki Ferrari z Bliskiego Wschodu nie zna granic. Tymrazem jeden z wymagających klientów zamówił sobie Ferrari 599GTO w matowej czerwieni. To jedyny taki model na świecie.

 

Goodyear rozszerza asortyment opon Omnitrac

Goodyear wprowadza 14 nowych modeli opon przeznaczonych do ciężarówekwielozadaniowych. Linia opon Goodyear Omnitrac MSS II i MSD II to produktystosowane najczęściej w pojazdach jeżdżących zarówno po drogach, jaki nawierzchniach nieutwardzonych – jak place budowy, wysypiska śmieci czykamieniołomy. Seria Omnitrac wykorzystuje w znacznej mierze technologięDuraseal, która zapobiega utracie powietrza nawet po przebiciu opony orazobejmuje teraz wszystkie najważniejsze rozmiary.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019