Wyszukiwałeś:

668

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 668

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Wszystko o samochodach Seat Ibiza

Seat Ibiza pojawił się na rynku w 1984 roku, jako owoc współpracy hiszpańskiej marki z Fiatem. Jednak prawdziwą popularność Seat Ibiza zawdzięcza dopiero drugiej generacji, która powstała już w czasie współpracy Seata z Volkswagenem w 1993 roku. Na jej bazie powstał sedan, który sprzedawany jest ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Citroen C5: super auto za przystępną cenę

5 duży, przestronny, wygodny i oszczędnysamochód - już drugi C5

 

Wątek na forum: Nowe Cayenne: Więcej Porsche, mniej VW?

to tylko rysunki, a jak bedzie wygladal w rzeczywistoci przekonamy sie najwczesniej za dwa lata ~jerry

 

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

PZPM: Użytkowe sprzedają się gorzej

Najnowszy raport opublikowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnegonie nastraja optymistycznie. Sprzedaż nowych samochodów użytkowych,według danych przekazanych przez firmy członkowskie związku, spadła wporównaniu z ubiegłym rokiem - w niektórych segmentach nawet o 75proc.

 

PIM: Najlepszym ubezpieczycielem jest...

Już po raz czwarty Polska Izba Motoryzacji zorganizowała Forum DyskusyjneUbezpieczeń Komunikacyjnych, podczas którego, odbyło się uroczystewręczenie nagrody "Złoty Zderzak" dla najlepszego towarzystwaubezpieczeniowego.

 

Przebudowa DW 376 w powiecie wałbrzyskim

Rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi wojewódzkiej nr 376 wJabłowie (woj. dolnośląskie, powiat Wałbrzych). Zadanie pochłonie prawie13,7 mln zł. Zakończenie przebudowy planowane jest w połowie październikaprzyszłego roku.

 

Bezpieczniejsze święta na polskich drogach

W ciągu trzech dni świąt Bożego Narodzenia na polskich drogach doszło do180 wypadków. Policjanci zgodnie przyznają - tak bezpiecznych świątjuż dawno nie było w naszym kraju już dawno.

 

Remont drogi między Piątnicą a Jedwabnem

Rozpoczynają się właśnie prace na drodze wojewódzkiej numer 668, najej odcinku między Piątnicą a Jedwabnem (woj. podlaskie). To największainwestycja drogowa w powiecie łomżyńskim.

 

Wątek na forum: MAZDA 5 2.0 D

WITAM.KUPIŁEM MAZDE 5 2.0 D OD PEWNEGO CZASU ZAUWAŻYŁEM ŻE ROŚNIE MI STAN OLEJU I WZROSŁO SPALANIE .CZASAMI LUBI SZARPAĆ NA POCZĄTKU JAZDY GDY JEST ZIMNA.CZY KTOŚ PODPOWIE JAKIE MOGĄ TO BYĆ PROBLEMY ZWŁASZCZA Z TYM ROSNĄCYM STANEM OLEJU.POZDRAWIAM.KON waldii72@interia.pl lub 668 151 898

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019