Wyszukiwałeś:

670-4

. Znaleziono 58 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 670-4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

670 koni pod maską Lambo

Już standardowy Lamborghini Murcielago jest marzeniem niejednego miłośnikaokropnie szybkich samochodów. Tymczasem na wystawie w Genewiezaprezentowana została wersja LP 670-4 SuperVeloce z jeszcze mocniejsząjednostką.

 

Jubileuszowe Murcielago dla Chin

W taśm produkcyjnych w Sant`Agata Bolognese zjechało właśnie LamborghiniMurcielago z numerem seryjnym 4.000. Samochód w ostrym, pomarańczowymkolorze trafi do nabywcy w Chinach.

 

Lamborghini z boksem na dachu

Czy zastanawialiście się kiedyś jak mógłby wyglądaćsupersamochód z zimowym boksem na narty umieszczonym na dachu? Pewnienie. Szwedzki narciarz ekstremalny Jon Olsson zrealizował taki plan.

 

Wyjątkowe Lamborghini tylko dla Chin

Podczas trwających obecnie targów motoryzacyjnych w Pekinie Lamborghinizaprezentowało samochód przeznaczony wyłącznie dla odbiorców zrynku azjatyckiego.

 

Jakie auta kupowaliśmy w sierpniu

W sierpniu liczba zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów osobowych idostawczych do 3,5 t wyniosła 23,1 tys., czyli o 4,5 tys. mniej niż w lipcu,ale o 3,5 tys. więcej niż w sierpniu ubiegłego roku. Od początku rokuzarejestrowanych zostało 214,7 tys. pojazdów, czyli o 7,6 tys. więcejniż w analogicznym okresie zeszłego roku.

 

Koniec Murcielago!

5 listopada to dzień w którym ostatnie Lamborghini Murcielago zeszło ztaśmy produkcyjnej. Ostatni egzemplarz numerem 4.099 trafił do klienta zeSzwajcarii.

 

Następca Murcielago w stylu "eco"

Lamborghini twierdzi, że nowy model, mający zastąpić Murcielago,którego już nie ma w ofercie firmy z Sant'Agata Bolognese, będzieemitował o 20% mniej szkodliwych gazów do atmosfery.

 

Lamborghini LP700 - wielki przeciek

Do sieci wyciekły wszystkie możliwe informacje na temat następcy,legendarnego już, Murcielago - LP700.

 

Bezpieczniejsze polskie drogi

670 mniej osób zabitych, 7.174 mniej osób rannych i 5.420 mniejwypadków – Komenda Główna Policji podsumowała ubiegły rokna polskich drogach. Zmniejszyła się także liczba zatrzymanychkierowców będących pod wpływem alkoholu. Kolejny rok z rzędu spadłarównież liczba skradzionych samochodów.

 

Skoda Octavia face lifting - znamy polskie ceny

Najpopularniejszy kompakt w Polsce przeszedł face lifting. Oprócz zmianw wyglądzie zmieniły się też ceny. Podstawowa wersja Skody Octavii makosztować 66 670 zł.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018