Wyszukiwałeś:

671

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 671

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

 

Opel Vectra: Zdecydowanie polecam!

4.5 Niskie ceny części zamiennych, niewielkiespalanie, a także przestronne wnetrze to niewątpliwie zalety Opla Vectry B.Wystarczy tylko dbać o atio na cza wymieniac wszystkie płyny i podzespoły,które tego wymagaja np. klocki a auto bedzie słuzylo dł...

 

Wątek na forum: Powstała Partia Kierowców

i bardzo dobrze, może w końcu ktoś będzie dbał o interesy kierowców, ani tylko ich bez przerwy grabił z pieniędzy jako źródło pokrycia wszelkich dodatkowych wydatków budżetowych ~jerry

 

Pasy bezpieczeństwa w autokarze

Już jutro (9 maja) wchodzi w życie dyrektywa unijna, zgodnie z którąobowiązek stosowania pasów bezpieczeństwa dotyczyć będzie wszystkichpojazdów.

 

F1: Trening przed GP Malezji - Kubica ósmy

Bolidy Ferrari były najszybsze podczas pierwszej serii treningowej na torzeSepang przed niedzielnym Grand Prix Malezji. Wówczas to BrazylijczykFelipe Massa "wykręcił" najlepszy czas okrążenia - 1.35,932. Podrugim treningu szybszy okazał się jednak pretendent do mistrzowskiegotytułu, Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes - 1.35.,055. RobertKubica był dwukrotnie ósmy.

 

Bezpieczna droga do szkoły

Skończyły się wakacje, dzieci wróciły do szkół. Tym samym wich okolicach oraz na drogach dojazdowych pojawią się dzieci, którepojedynczo bądź w grupkach będą korzystać z jezdni. Aby było bezpieczniejpolicja rozpoczęła akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

 

Polskie floty po I półroczu 2010

Członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów podsumowaliwyniki po dwóch kwartałach br. W stosunku do ubiegłego roku nastąpiłprzyrost liczby pojazdów o 7,72%, z czego najwięcej w sektorze fullservice leasing (FSL).

 

100 mln zł na remonty podlaskich dróg

Około 100 mln zł zostanie przeznaczonych z Regionalnego Programu Operacyjnegona przebudowę kolejnych ważnych odcinków drógwojewódzkich na Podlasiu.

 

Podlasie: inwestycje na trasie Janów ? DK 8

10-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 671 łączący Janówz krajową droga nr 8 zostanie przebudowany, powstaną nowe przepusty i mosty.Jest to jeden z ważniejszych projektów drogowych, realizowanych przezwojewództwo podlaskie.

 

Odnowią trasę z Tykocina do Jeżewa na Podlasiu

Do konca tego roku droga wojewódzka z Tykocina do Jeżewa Staregozostanie zmodernizowana. Zarząd Województwa Podlaskiego przyznałdofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego na realizację tejinwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019