Wyszukiwałeś:

677

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 677

Spróbuj też wyszukać: e67

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Wszystko o samochodach Skoda Felicia

Skoda Felicia dwukrotnie pojawiała się na kartach historii czeskiej marki. Najpierw, w latach 1959-1964, była produkowana wyłącznie w jednej wersji nadwoziowej, jako kabriolet. Większą popularność zawdzięcza jednak swojemu drugiemu etapowi, kiedy to w 1994 r. zastąpiła na rynku model Favorit. Sko...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Audi A6: Super

5 polecam wszystkim

 

Wątek na forum: Droga Kraków - Chełmek po remoncie

Na drodze 780 wzrosło natężenie ruchu pojazdów o dużym tonażu. Fajnie! Budujmy więcej płatnych autostrad. Panie Kulczyk! Czytał to Pan?? ~~Bonus

 

Wątek na forum: CZĘŚCI DO OPLA VIVARO

Mam do sprzedania czesci do opla Vivaro pasują równiz do reno Traffic a mianowicie jest to zamek maski, hak i linka do maski. Częsci są nowe prosto z salonu RENO posiadam na nie fakturę. Znajdują sie jeszcze w opakowaniu także pewność ich nowości jest gwarantowana. czekam na tel. pod nr. 88636650...

 

Inwestycje w regionie siedleckim

W latach 2006-2008 w regionie siedleckim będzie realizowanych 13 inwestycji owartości ponad 80 mln zł, ujętych w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym.Najwięcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na modernizację 3 odcinków drógwojewódzkich - 59,5 mln zł.

 

Dolny Śląsk może liczyć na drogi

Na Dolnym Śląsku są lub będą w najbliższym czasie realizowane strategicznedla regionu zadania drogowe. W sierpniu br. zakończy się remont autostrady A4Krzywa - Bielany Wrocławskie, nadal budowana jest obwodnica Oleśnicy iremontowana trasa wylotowa na Warszawę - droga nr 8. Rozkopany Wrocław -ruszyły najważniejsze inwestycje miejskie - czeka na budowę obwodnicy.

 

Wahania w produkcji aut

Mimo nienajlepszej sprzedaży samochodów nowych na polskim rynku całkowitaprodukcja samochodów osobowych i dostawczych w czerwcu zamknęła się liczbą62 856 sztuk, o prawie 13% większą w porównaniu do czerwca ubiegłego roku.Taki stan jest wciąż zasługą dużego popytu poza granicami Polski, główniew Europie Zachodniej.

 

Obwodnica Łomży za 7 lat

Obwodnica Łomży powstanie nie później niż za 7 lat - zapewniłmieszkańców Łomży dyrektor białostockiego oddziału GDDKiA. Podczasspotkania w UM Łomża omawiano także mozliwe ograniczenia ruchu samochodówciężkich w Łomży.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniudo użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 677,przebiegającej przez Ostrów Mazowiecką w ciągu ulicy Dubois’a.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019