Wyszukiwałeś:

690

. Znaleziono 102 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 690

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

BMW Seria 5: BMW TYLKO W WERSJI 4X4

3.25 SAMOCHÓD TEJ KLASY I ZA TAKĄ CENĘ NIEJEST STWORZONY DO ZABAWY TYLKO TO SPRAWNEGO I KOMFORTOWEGO PRZEMIESZCZANIA SIĘ.NIESTETY ZIMĄ W NASZYM KRAJU STAJE SIĘ TO UDRĘKĄ I JAZDĄ NA KRAWĘDZI!

 

Wątek na forum: Pomysł na obwodnicę Świdnicy

kamienna gora nie ma obwodnicy, sa tylko fragmenty obowdnicy, fragment 3km oddano i pewnie poswiecono & i wstegi przecieto czas jakis temu, stan 35 - kazdy kto jechal ta droga terenowa-polna (z wyjatkami), wie ~k

 

Koniec remontu DW 690 w Ciechanowcu

Zakończyła się modernizacja placu 3 Maja i ulicy Mickiewicza w Ciechanowcu,przez które przebiega droga wojewódzka nr 690. Inwestycjazrealizowana przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich kosztowałablisko 7 mln zł.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Dodatkowe pieniądze na podlaskie drogi

Resort infrastruktury znalazł dodatkowe środki – 7,5 mln zł na budowędróg w woj. podlaskim. Środki te powinny zostać wykorzystane do końca2010 r.

 

Ten hatchback może podbić polski rynek

Już w lipcu w salonach Chevroleta pojawi się pięciodrzwiowa odmianabestsellera tej amerykańskiej marki. Chevrolet Cruze hatchback będzieoferowany w cenie zaczynającej się od 47.690 zł.

 

Wątek na forum: Peugeot 207: Rasowy mieszczuch

"Taniej w tym segmencie możemy mieć tylko Opla Corsę (36.900 zł) oraz Renault Clio (37.500 zł), jednak z dużo słabszymi silnikami"... hmmm... ja tam bym znalaz jeszcze kilka innych tanszych samochodow z segmentu B. podaje za cennikami zamieszczonymi na tej stronie: GRANDE PUNTO (36.700), F...

 

Trasa Ostrożany ? Siemiatycze w budowie

Ruszyła budowa i przebudowa drogi wojewódzkiej nr 690 na odcinkuOstrożany – Siemiatycze w województwie podlaskim. To jedna znajważniejszych inwestycji drogowych w południowej części województwapodlaskiego.

 

Volkswagen Scirocco - cennik

Scirocco w tym roku zadebiutowało w nowej odsłonie - auto przeszłofacelifting. Volkswagen postawił oczywiście na zmiany kosmetyczne w wyglądziei szersze pod maską. Scirocco po zmianach dostaniemy od kwoty 90 190 złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019