Wyszukiwałeś:

694

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 694

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wszystko o samochodach SsangYong Rexton

Terenowy Ssangyong Rexton zadebiutował na światowych rynkach pod koniec 2001 roku. W Polsce w sprzedaży pojawił się jednak dopiero w połowie 2004 roku, kiedy to na naszym rynku oficjalnie zadebiutowała południowokoreańska marka Ssangyong. Ssangyong Rexton zbudowany został w oparciu o rozwiązania ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Subaru Legacy: Podsumowanie

4.75 Samochód mam od 3tyg. Pierwsze wrażeniebardzo pozytywne.

 

Wątek na forum: Panda-amfibia

Buahhhhaaa...... trzydziestu węzłów na godzinę !!!! :)))))) 1 węzeł to jest mila morska na godzinę i to wystarczy :) ~Bosman

 

Wątek na forum: używane i sprawdzone z niemiec

WITAM ,JEŚLI SZUKASZ AUTA ,ZADBANEGO I SPRAWNEGO PROSTO Z NIEMIEC MOŻESZ DZWONIĆ NA 694 444 524 LUB EMAIL timbu24@vp.pl POWIEC CZEGO SZUKASZ A JA POSTARAM SIĘ CI POMÓC -CZAS OCZEKIWANIA NAWET 1MIESIĄC -WYJAZD RAZEM ZEMNĄ -POMOC W URZĘDZIE -BEZ ZALICZEK JEŚLI WRUCISZ BEZ SAMOCHODU -PŁACISZ...

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Inwestycje w regionie siedleckim

W latach 2006-2008 w regionie siedleckim będzie realizowanych 13 inwestycji owartości ponad 80 mln zł, ujętych w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym.Najwięcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na modernizację 3 odcinków drógwojewódzkich - 59,5 mln zł.

 

VW na czele, Fiat ze sporym wzrostem

We wrześniu, spośród wszystkich liczących się na europejskim rynku mareksamochodowych, Fiat zanotował największy wzrost sprzedaży. Liderem sprzedażypozostaje jednak niezmiennie Volkswagen.

 

Jeep Cherokee - powrót do korzeni

Debiutująca właśnie na polskim rynku nowa, trzecia już generacja JeepaCherokee to, można powiedzieć, powrót do tradycji marki Jeep. Pomimowielu zmian - stylistycznych, w wyposażeniu, w użytym napędzie - model tenwciąż stanowi kompromis pomiędzy niezłymi właściwościami terenowymi iwysokim poziomem komfortu.

 

Maxus wjeżdża do Polski

Oficjalna Polska premiera samochodów dostawczych Maxus, nastąpi dopierow połowie października. Jednak firma First Truck International –wyłączny importer tych samochodów, zorganizowała przedpremierowespotkanie, dające możliwość bliższego przyjrzenia się nowym dostawczakom.

 

694 zabranych praw jazdy w tydzień

Nowe przepisy, które surowiej karzą zbyt szybko jeżdżącychkierowców, już zbierają żniwo. W zaledwie tydzień policjanci odebrali694 prawa jazdy. Na początek na trzy miesiące.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019