Wyszukiwałeś:

695 X

Tributo X

Ferrari X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 695 Tributo Ferrari

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

 
 
 

Alonso i Massa w Abarthcie

W Monzy, w przepięknej Villa Reale kierowcy stajni Ferrari - Fernando Alonsooraz Felipe Massa, odebrali kluczyki do dwóch egzemplarzy Abartha 695Tributo Ferrari - najszybszej jak dotąt "pięćsetki" przeznaczonejdo jazdy po drogach publicznych.

 

Abarth w hołdzie marki z trójzębem na masce

Abarth do Genewy przywiezie model, który został stworzony w hołdzie Maserati. W Szwajcarii będzie można oglądać Abartha 695 Tributo Maserati.

 

Abarth 595: Jadowity skorpion w Genewie

Abarth na swoim stoisku w Genewie oprócz specjalnej wersji modelu 500, który został stworzony by uczcić legendarną markę Maseratizaprezentuje również model Abarth 595.

 

Premiery w kraju sera, zegarków i czekolady

Dziś rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Genewie. Szwajcarska impreza należy do najważniejszych tego typu w roku. To tu wszyscy producenci przywożą modele, którą mają być najpotężniejszą bronią w walce z konkurencją. Przyjrzymy się zatem genewskiemu arsenałowi najciekawszej broni.

 

Fernando Alonso otrzymał Ferrari FF

Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty i nagrody, zwłaszcza za dobre wynikiw nauce, pracy czy sporcie. Nie każdy jednak w nagrodę może otrzymaćFerrari. Oprócz Fernando Alonso.

 

Abarth wstrzymuje flagowy model

Kilka lat temu pojawiła się informacja, że koncern Fiat stworzy specjalnymodel Abartha, zbliżony swoim wyglądem do KTMa X-Bow. Dziś okazuje się, żeten projekt został odłożony na półkę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "695 Tributo Ferrari".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019