Wyszukiwałeś:

698

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 698

Spróbuj też wyszukać: 837 603898v

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Wszystko o samochodach Subaru Impreza

Subaru Impreza, trochę jak w przypadku Mitsubishi Lancera, jest kojarzona głównie z rywalizacją w rajdach sportowych. To za sprawą wielu sukcesów, jakie kierowcy rajdowi odnosili za kierownicą Subaru Impreza WRC. Subaru Impreza zadebiutowała w 1992 r. (w Europie 2 lata później), zaś w 2002 r. poj...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Peugeot 307: bezawaryjność

5 samochód bezawaryjny.pakowny i wygodny.Czylisamochód-marzenie

 

Wątek na forum: Masz Peugeot 406? Możesz mieć Ferrari F360!

to tak jak z malucha robisz porsche....bo ma silnik z tylu ;) ~mietek

 

Wątek na forum: Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Witam,osoby zainteresowane Ochroną Prawną firmy DAS proszę o kontakt Tel.698-657-431.Opowiem na wszystkie pytania.Doradca ds.klientów DAS ~Doradca ds.klientów DAS

 

Udany rok Skody

Wyniki finansowe Skoda Auto oraz Grupy Skoda Auto za 2005 rok sporządzonewedług Międzynarodowych Standardów Raportowania Finansowego IFRS zostałyprzedstawione na corocznej konferencji prasowej w Mlada Boleslav.

 

"W przyszłym roku Fabia będzie nr 1"

Skoda Auto to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się marek w Polsce.O nagrodzie Internetowy Samochód Roku 2005 dla modelu Fabia iprzyszłości czeskiej marki na polskim i europejskim rynku rozmawiamy zprzedstawicielem Skoda Auto Polska S.A., Hubertem Żyżkowskim.

 

Rośnie produkcja samochodów w Polsce

Zwiększa się poziom produkcji samochodów w Polsce. W porównaniuz rokiem 2006, wyprodukowano łącznie o 7,5% więcej samochodówosobowych i dostawczych. Największymi producentami pozostają Fiat (autaosobowe) i Volkswagen (auta dostawcze).

 

Unia dofinansuje obwodnicę Siedlec

20 października bieżącego roku podpisano preumowę dotyczącą dofinansowaniabudowy wewnętrznej obwodnicy Siedlec w ramach Regionalnego ProgramuOperacyjnego Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie może wynieśćprawie 50 mln zł.

 

PZPM: Użytkowe sprzedają się gorzej

Najnowszy raport opublikowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnegonie nastraja optymistycznie. Sprzedaż nowych samochodów użytkowych,według danych przekazanych przez firmy członkowskie związku, spadła wporównaniu z ubiegłym rokiem - w niektórych segmentach nawet o 75proc.

 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019