Wyszukiwałeś:

blueefficiency

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: blueefficiency

Twoje wyniki wyszukiwania (61 - 70 z 70 wszystkich):

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka — nowy Mercedes-Benz Citan toefektywny miejski samochód dostawczy. Nowy Citan jak żaden inny vanmiejski łączy minimalne emisje CO2 z wielką przyjemnością z jazdy orazwysoką sprawność z niskimi kosztami utrzymania.

 

Continental VancoEco

Firma Continental poszerzyła swoją ofertę o oponę przeznaczonągłównie do samochodów dostawczych, takich jak Mercedes Sprinter,Ford Transit czy Volkswagen T5.

 

Arocs - nowa siła w budownictwie

Mercedes-Benz dokonał potrójnego skoku naprzód w kwestiizgodności z normą Euro VI: w tym roku paleta ciężkich pojazdów zgwiazdą poszerza się o Arocsa, eksperta w dziedzinie transportu budowalnego.Dołącza on do wyspecjalizowanego w transporcie dystrybucyjnym Antosa,zaprezentowanego w 2012 roku, oraz dalekobieżnego Actrosa, debiutującego wroku 2011. Poza maksymalną zgodnością z normami ochrony środowiska, Arocsreprezentuje trzy znakomite cechy: siła, wytrzymałość i wydajność.

 

Światowy Samochód Roku 2013 - ostatnia prosta

Tuż przed rozpoczęciem wystawy w Genewie odbyła się uroczystość, w czasiektórej ogłoszone zostały wyniki konkursu Car of the Year 2013.Jednocześnie, jednak już mniej hucznie, odbyła się konferencja, naktórej poznaliśmy finalistów plebiscytu World Car of the Year2013.

 

Nowy Mercedes gotowy do ciężkich zadań

Mercedes wprowadza do sprzedaży ostatniego, czyli czwartego członka swojejrodziny ciężarówek, która spełnia normy emisji spalin Euro VI.Mercedes-Benz Atego dostępny jest teraz z nowym układem napędowym,innowacyjnym zawieszeniem i całkowicie nowo zaprojektowaną kabiną.

 

Mercedes Klasa C: Prestiżowy, ale za mały

4.25 Pierwsza uwaga: WERSJA Z 2012 R. MA 1600CCM POJEMNOŚCI I 156 KM, NIE MA TAKIEJ OPCJI W POSYŻSZYCH RUBRYKACH, STĄZNALAZŁO SIĘ TAM 1796 CCM. Poprzednio jeździłem VW Passatem 1.8 TSI. Wmerceddesie ta sama moc (156 KM vs 160 KM), ten sam moment obr...

 

Mercedes prezentuje nową C-klasę

Najważniejszy wolumenowo model w portfolio Mercedesa wchodzi właśnie dosprzedaży na europejskim w rynku. W Polsce dostępny będzie w pierwszymkwartale przyszłego roku. Gruntownie zmieniona nowa klasa C ma być jeszczebardziej zaawansowana technologicznie, bezpieczna, komfortowa, dynamiczna ioszczędna. Ciekawe, co na to konkurencja?

 

Econic NGT z normą Euro VI

Rok temu Mercedes zmodernizował kompleksowo swój pojazd dystrybucyjnyEconic, wprowadzając do oferty m.in. nowe diesle. Teraz przyszedł czas nawersję Econic NGT, która otrzymała nową, 6-cylindrową jednostkę nagaz ziemny.

 

Znamy ceny A-klasy po liftingu

Chętni na odnowionego Mercedesa klasy A mogą już udawać się dosalonów niemieckiej marki. Najmniejszy Mercedes jest dostępny wkilkunastu wersjach silnikowych, a jego ceny startują od 88,9 tys. zł.

 

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

W Stuttgarcie postanowili wprowadzić zmiany w dwóch modelach CLA i CLAShooting Brake. Pojawiły się nowości w wyglądzie obu modeli i Mercedeswprowadza nową jednostkę do gamy, 109-konnego diesla. Poznaj Mercedesa CLA iCLA Shooting Brake po faceliftingu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019