Wyszukiwałeś:

70

. Znaleziono 2050 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 70

Spróbuj też wyszukać: volvo v70 volvo v70 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2050 wszystkich):

70 Maserati na podbój Europy

Wczoraj spod centrali marki Maserati we włoskiej Modenie wyruszyło doeuropejskich salonów 70 egzemplarzy nowego modelu Quattroporte Automatic.Luksusowe samochody trafią w pierwszej kolejności do Francji, Niemiec,Hiszpanii, Portugalii, Belgii i naturalnie do Włoch.

 

Volkswagen ma 70 lat

Dokładnie przed 70 laty, tj. 28 maja 1937 roku, w Berlinie została założonafirma "Gesellschaft zur Vorbereitung des Deutschen Volkswagens mbH".Historię tego największego europejskiego producenta samochodów można wskrócie przedstawić jako: od Garbusa do Golfa.

 

6,70 zł za 25km

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spółka Gdańsk TransportCompany wprowadziła opłaty za przejazd otwartym pod koniec grudnia ubiegłegoroku, 25 km odcinkiem autostrady A-1. Najniższa stawka za pokonanie całegoodcinka to 6,70 zł, czyli 27 groszy za kilometr.

 

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Łódzkie: Odnowią DK 70

W połowie czerwca powinny ruszyć prace na DK 70 w woj. łódzkim. Pracena około 16 kilometrach potrwają do połowy listopada br., w tym czasienależy więc spodziewać się na tej trasie utrudnień.

 

NAVIGON prezentuje urządzenia z serii 70

NAVIGON powiększą ofertę urządzeń z 5 calowymi ekranami dzięki nowymmodelom - NAVIGON 70 Easy oraz NAVIGON 70 Plus Live. Klienci mają teraz dowyboru pięć urządzeń z dużymi wyświetlaczami.

 

Wątek na forum: Używane kombi do 70 tys. zł

Zastanwiam się jakie używane kombi do 70 tys. zł najlepiej kupić. Jeżdżę raczej nie za dużo, ale całkiem często z dzieckiem, stąd kombi. Nie zależy mi za bardzo na wyposażeniu, raczej na niezawodności. Jak do tej pory najlepszym wyborem wydaje mi się Ford Mondeo z 2009 r. i 60000 przebiegu. Ale ...

 

Fiat Auto Poland oficjalnym partnerem 70. Tour de Pologne

Jubileuszowy, 70. Tour de Pologne UCI World Tour coraz bliżej. Największegóry w historii wyścigu, najlepsi kolarze świata z 19 zespołówzawodowych, „z ziemi włoskiej do Polski" i szlakiem Jana Pawła II -70. Tour de Pologne UCI World Tour będzie wyjątkowy! Po raz pierwszy wyścigwystartuje za granicą Polski i regulamin będzie zawierał kilka nowości.Oficjalnym partnerem wyścigu jest marka Fiat, która w tej roliwystępuje już 21. raz.

 

70. Rajd Polski na kanapie

Dzięki Eurosport Events fani Rajdowych Mistrzostw Europy będą mieli okazjępodziwiać na żywo rywalizację podczas LOTOS 70. Rajdu Polski. PromotorRajdowych Mistrzostw Europy, przy współpracy z organizatorami rajduprzygotuje bowiem relacje telewizyjne z czterech odcinków specjalnych,które będzie można oglądać na antenie Eurosportu.

 

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

Trzy odcinki Bryan Bouffier, dwa Robert Kubica, i po jednym Martin Kangur orazKajetan Kajetanowicz - tak wygląda bilans oesowych zwycięstw podczassobotniego etapu LOTOS 70. Rajdu Polski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019