Wyszukiwałeś:

702

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 702

Spróbuj też wyszukać: 473

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

 

Fiat Panda: Ocena ogólna

4 Mały,prosty nie skomplikowany w obsłudzesamochód służący nie tylko do jazdy w mieście i na zakupy, ale także naniedzielne wypady za miasto

 

Wątek na forum: Jednak bezpieczniej

tylko LPR moze wpasc na tak swietne pomysly.... niedlugo pewnie bedziemy karac pasazerow za przekroczenie predkosci, albo co lepsze, zle parkowanie! CHORE ~komentator

 

F1: Kubica zadowolony z testów

Robert Kubica zakończył pierwszy dzień testów na torze Shakir wBahrajnie z trzecim wynikiem. Do najlepszego Timo Glocka zabrakło mu 0,201 sek.To pierwszy dzień (w sumie będzie ich cztery) testów na torze Shakirprzed nowym sezonem Formuły 1. Do Bahrajnu wybrali się kierowcy BMW Sauber,Ferrari i Toyoty. W środę testy zostały przerwane z powodu burzy piaskowejunoszącej się nad torem.

 

Rondo w Zgierzu przejezdne

Można już bez problemów jechać z Łodzi i Zgierza w kierunku Kutna.Wykonawca robót na trasie wojewódzkiej nr 702 oddał do użytkurondo na skrzyżowaniu ulic Piątkowskiej z Boczną i Kasprowicza.

 

Otwarcie ronda w Zgierzu

W środę 22 lipca zostanie otwarte skrzyżowanie - rondo na drodze Nr 702 wZgierzu. Realizacja inwestycji wyniosła 4,85 mln złotych.

 

Nowa nawierzchnia na drodze nr 702

Drogowcy kontynuują prace związane z wymianą nawierzchni na drodzewojewódzkiej nr 702 między Warszycami a Giecznem w województwiełódzkim. Roboty zakończą się w sierpniu.

 

Rozbudują drogi w Kutnie

Ulica Łąkoszyńska w Kutnie będzie rozbudowana. Prace na ponad kilometrowymodcinku  będą kosztowały prawie 4 mln zł. Inwestycję na zlecenieZarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi zrealizuje Skanska.

 

DW702 w Kutnie gotowa

Zakończono roboty na ul. Łąkoszyńskiej w Kutnie, w ciągu drogiwojewódzkiej nr 702. Inwestycja Zarządu Dróg Wojewódzkichw Łodzi rozpoczęła się w maju i była dofinansowana ze środkówRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata2007-2013. Koszt projektu to ponad 4 mln zł. 

 

Otwarty nowy most w Młogoszynie

W dniu wczorajszym do ruchu oddany został nowy most drogowy nad Bzurą wMłogoszynie (woj. łódzkie) w ciągu drogi wojewódzkiej nr 702.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019