Wyszukiwałeś:

703

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 703

Spróbuj też wyszukać: 710

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Honda Civic: Zwinny

5 Za zwinność to auto ma 6. Nie ma sobierównych. Nie wierzysz?? To sobie kup i sprawdź.

 

Wątek na forum: Nowe Twingo ujawnia się

i kto da 42 tyś zł za takie maleństwo ?? ~ooo!!

 

Wątek na forum: Remontują „jedynkę” w Zgierzu

Droga wojewódzka 703 nie przebiega przez Zgierz ~Mariusz

 

Plany modernizacji DW 703

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego poinformował ospotkaniu w sprawie inwestycji związanej z modernizacją drogiwojewódzkiej nr 703. Tzw. Północne Wrota WojewództwaŁódzkiego to jedna z największych inwestycji drogowych.

 

Więcej pieniędzy na drogi w Łódzkiem

Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego uchwalili budżet regionu na2010 rok. Ponad 40% wydatków województwa pochłoną inwestycje, zczego zdecydowana większość środków trafi do Zarządu DrógWojewódzkich w Łodzi na modernizację infrastruktury drogowej.

 

Nową wojewódzką do autostrady

Drogowcy nadal pracują przy jednej z największych tegorocznych inwestycji nadrogach wojewódzkich w łódzkim. Przebudowa drogiwojewódzkiej 703 Porczyny – Łowicz, na odcinku węzełautostradowy – Łęczyca idzie pełną parą- zapewniają drogowcy.

 

250 mln na drogi w Łódzkiem

W tym roku na modernizację dróg wojewódzkich w regioniełódzkim przeznaczono rekordową kwotę. Za ponad 250 mln zł (w tymdofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach RegionalnegoProgramu Operacyjnego w wysokości ponad 49 mln zł) zmodernizowanych zostanieponad 142 km dróg w województwie. Na inwestycje przeznaczono 215mln zł, co wystarczy na kompleksową przebudowę 54 km drógwojewódzkich. Za kwotę ponad 35,5 mln zł odnowy doczeka się 88 kmdróg.

 

Niedługo do A2 bezpieczniej i wygodniej

Trwają roboty przygotowawcze związane z rozbudową drogi nr 703 na ponad12-kilometrowym odcinku pomiędzy Poddębicami a węzłem autostradowymWartkowice w woj. łódzkim. Planowany termin zakończenia inwestycji toII połowa 2012 roku. Koszt robót to ok. 50 mln zł.

 

Droga wojewódzką nr 703 na autostradę

Droga wojewódzka nr 703 jest ważną trasą rozprowadzającą ruch zautostrady A2 w głąb regionu łódzkiego, łączącą dodatkowo dwamiasta powiatowe: Poddębice i Łęczycę. Realizowana inwestycja na DW 703 mana celu poprawę bezpieczeństwa i stanu drogi. Wartość całego projektu toblisko 50 mln zł, a wykonanie planowane jest do końca września 2012 roku.

 

Łódzkie: DW 703 niemal gotowa

Inwestycja na drodze wojewódzkiej nr 703, na odcinku od Poddębic dowęzła autostradowego Wartkowice, weszła w ostatnią fazę. W tym miesiącuodbędą się odbiory robót, które trwają od lutego ubiegłegoroku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019