Wyszukiwałeś:

704

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 704

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Wszystko o samochodach Subaru Tribeca

Premiera Subaru B9 Tribeca odbyła się w 2005 roku, na rynku amerykańskim. Jest on pierwszym przedstawicielem segmentu samochodów sportowo-rekreacyjnych japońskiej marki. Jego debiut na Starym Kontynencie miał miejsce dopiero w roku 2006 podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. S...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Seat Leon: super autko

4.5 Auto na polskie realia.Bardzo dobra relacjajakość-cena. Duży wybór cęści zamiennych i zamienników,super dostęp doserwisu.

 

Wątek na forum: Odmłodzone Renault Trafic i Renault Master

ten nowy trafik jest poprostu cudny a szczególnie te nowe lampy no jest po prostu pienkny ~ziom

 

Opel Corsa - Autobest 2007

Opel Corsa został wyróżniony tytułem Autobest 2007, przyznawanym przezgrono dzienikarzy z 13 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Autobest 2008 dla Fiata Linea

Po zdobyciu tytułu Car of the Year przez Fiata 500, włoska marka wywalczyładrugą co do ważności nagrodę na rynku europejskim. Fiat Linea zwyciężył wkonkursie Autobest 2008.

 

WRC: Loeb najszybszy w Meksyku

Mistrz Świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Meksyku,trzecią eliminację WRC. Dzięki zwycięstwu Loeb zbliżył się w klasyfikacjigeneralnej kierowców na odległość jednego punktu do lidera rozgrywek,Fina Mikko Hirvonena (Ford Focus WRC).

 

WRC: Sardynia dla Loeba, znakomity Kościuszko!

40. Tyle zwycięstw ma już na swoim koncie Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).Francuz w ostatni weekend wygrał Rajd Sardynii, szóstą eliminacjętegorocznego sezonu WRC. 1. To z kolei cyfra Michała Kościuszko i jego pilotaMacieja Szczepaniaka (Suzuki Swift S1600), którzy we Włoszech odnieśliswoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji Junior WRC!

 

Lekki wzrost sprzedaży

Zarówno w lipcu, jak i w ujęciu od początku roku sprzedaż nowych autna polskim rynku wykazuje niewielką tendencję wzrostową. Spadki dotknęłynatomiast segment lekkich pojazdów dostawczych.

 

Będzie rekompensata za zniszczone drogi?

3,5 mln złotych może pochłonąć wyremontowanie drógwojewódzkich zniszczonych dojazdami ciężkiego sprzętu do budowanychautostrad w regionie łódzkim. Nad określeniem zasadwspółfinansowania szkód powstających na tych drogach rozmawialiw Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi wiceminister infrastruktury RadosławStępień oraz marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

 

Wzrost sprzedaży użytkowych w roku 2010

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w grudniu 2011 roku, zarejestrowano 3 915 nowych i używanychpojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów. W całym 2011roku zarejestrowano 49 963 nowe i używane pojazdy użytkowe powyżej 3,5t.Było to więcej o 8 187 (19,6%) niż w 2010 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019