Wyszukiwałeś:

705

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 705

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Nissan X-Trail: najlepszy z tych co miałem-OPEL-MONDEO-LAGUNA

5 naprawde warto jest to auto kupic choc niejest tanie;ale napraw jest też mniej

 

Wątek na forum: DAFmania we Wrocławiu

hihi w tym roku w krakowie u Wanickiego bedzie tyngo hihi ~Edano

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Skierniewice: Już niedługo ruszy budowa obwodnicy

Już w tym roku ma się rozpocząć budowa pierwszego odcinka zachodniejobwodnicy Skierniewic od ul. Skłodowskiej do Nowobielańskiej. Cała trasa mamieć docelowo 7 km długości i połączy ul. Łódzką i Skłodowskiej,które znajdują się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 705.

 

Trwa odbudowa mostu w Sochaczewie

Drogowcy rozpoczęli prace przy odbudowie mostu w Sochaczewie w ciągu drogiwoj. nr 705 woj. mazowieckie. Zgodnie z umową nowy obiekt  zostanie oddanydo użytku do końca lipca b.r.

 

Więcej pieniędzy na inwestycje w Łódzkiem

W budżecie województwa łódzkiego na rok 2011 przewidziano, że40% tegorocznych środków zostanie przeznaczone na inwestycje. Najwięcejpieniędzy pochłonie trwająca modernizacja sieci drógwojewódzkich  w Łódzkiem. Na inwestycje drogowe zapisanoprawie 151,5 mln zł ze środków województwa. Wraz ze środkamiunijnymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2008-2013, portfelinwestycyjny Zarządu Dróg Wojewódzkich wyniesie ponad 208 mlnzł.

 

Będzie rekompensata za zniszczone drogi?

3,5 mln złotych może pochłonąć wyremontowanie drógwojewódzkich zniszczonych dojazdami ciężkiego sprzętu do budowanychautostrad w regionie łódzkim. Nad określeniem zasadwspółfinansowania szkód powstających na tych drogach rozmawialiw Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi wiceminister infrastruktury RadosławStępień oraz marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

 

Koniec prac na DW 705 do Skierniewic

Zakończyły się już roboty związane z przebudową drogi wojewódzkiejnr 705 w Jeżowie, w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 705 Jeżów - Skierniewice - granicawojewództwa".

 

Remont wiaduktu w Sochaczewie

Do końca grudnia 2013, z powodu remontu, zostanie wyłączony z ruchusamochodowego wiadukt nad torami kolejowymi w Sochaczewie w ciągu drogi woj. nr705 .

 

Trwa remont wiaduktu w Sochaczewie

Do końca grudnia 2013, z powodu remontu, wyłączono z ruchu samochodowegowiadukt nad torami kolejowymi w Sochaczewie w ciągu drogi woj. nr 705.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019