Wyszukiwałeś:

707

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 707

Spróbuj też wyszukać: zakopianka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

 

Honda Accord: bezawaryjny

4.75 co model to lwpszy

 

Wątek na forum: Najmocniejszy Mustang

Wedlug mnie to FORD juz calkowicie zniszczyl Shelby GT500,nawet znaczki pozmieniali na cobre.Noo Ku**a...Jestem wielkim fanem GT 500 i szczerze mowie ze Ford zniszczyl cala historie...To co teraz wyprodukowali to jest wielikie GOWNO..stary shelby z lat 60' ma lepsze zawieszenie i wiekszego ...

 

Chevrolet T2X już w Europie

Podczas brukselskiego salonu samochodowego, który odbywa się w dniach10–22 stycznia, na rynku europejskim debiutuje koncepcyjny pojazdChevrolet T2X.

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Dodge stworzył potwora!

Amerykanie wciąż kochają samochody i nadal idą pod prąd. Gdy w Europiekażdy chwali się nowymi, oszczędnymi silnikami czterocylindrowymi to USAuderza Stary Kontynent w twarz. I to ciosem ciężkim jak cegła.

 

Kolejna ponad 700-konna bestia z Ameryki

Jedno auto o mocy 700 KM w portfolio to rzecz godna podziwu, ale dwa toszaleństwo. Amerykański producent pokazał właśnie sedana, któryoferuje 707 KM mocy. Przecież to obłęd, nieprawdaż?

 

"Żmija" z doładowanym silnikiem

W ostatnim czasie Dodge zaprezentował dwa model z silnikiem doładowanym omocy 707 KM. Okazuje się, że doładowanie może zarazić kolejny model i toten flagowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019