Wyszukiwałeś:

71

. Znaleziono 585 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 71

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 585 wszystkich):

Wątek na forum: Oszczędny Jaguar

ten jaguar jest fajny ~stefan

 

Wątek na forum: DHV uzupełnia raport w sprawie obwodnicy Augustowa

Witamy na stronie DHV O firmieProfil działalnościStruktura firmyZarządPracownieGospodarka Wodna i Ochrona ŚrodowiskaTransport i Infrastruktura Zarządzanie i NadzórBudownictwo i PrzemysłNasze rozwiązaniaMenadżer nawierzchniQuestorCarrousel?NeredaReferencjeTransport i InfrastrukturaZarządzanie...

 

71 mln zł na polskie skrzyżowania

Zostanie przebudowanych 25 najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w całymkraju. Wesprze ją finansowo Unia Europejska, korzystając ze środkówSektorowego Programu Operacyjnego - Transport - informuje GDDKiA. Realizacjaprojektu wyniesie 71 mln złotych.

 

Smart z nowymi technologiami

Od października 2008 roku modele smart fortwo napędzane benzynowymi silnikamio mocy 45 kW/61 KM i 52 kW/71 KM zostaną wyposażone w hybrydowy układnapędowy micro-hybrid (mhd) wraz z automatyczną funkcją start-stop. Nowetechnologie mają zmniejszyć spalanie średnio o 8 procent w cyklu mieszanym inawet do 20 procent w trybie jazdy miejskiej.

 

Eksport znacznie zwolnił

Dane dotyczące zeszłorocznego eksportu polskiej branży motoryzacyjnej wdalszym ciągu są analizowane przez Polską Izbę Motoryzacji. Wiadomo jużjednak, że w ostatnich miesiącach eksport znacznie zwolnił. Po 11 miesiącach2008 roku osiągnął wartość 16,71 mld euro.

 

Zmiany na mapie dróg krajowych

Budowa szos, ulic lub obwodnic wpłynęła za zmiany na mapie drógkrajowych. Od pierwszego stycznia 2010 roku kilka odcinków drógstraciło status krajowych, pojawiły się też nowe. Poniżej na podstawieinformacji GDDKiA prezentujemy wykaz zmian.

 

Ponad 71 mln zł na drogi lokalne w Małopolsce

Małopolskie samorządy otrzymają 71,5 mln złotych na dofinansowaniemodernizacji dróg gminnych i powiatowych w przyszłym roku w ramach IIIedycji Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Dzięki tymdotacjom w przyszłym roku na przebudowę ma szansę ponad 130 km drógpowiatowych i prawie 70 km dróg gminnych w Małopolsce. Najdłuższyodcinek zostanie wyremontowany w gminie Wieprz (ok. 6,5 km) oraz w powieciemiechowskim (ok. 19 km).

 

40 Volkswagenów w Rajdzie Polski

Kilka dni temu w Warszawie przedstawiciele marki Volkswagen przekazaliorganizatorowi 71. Rajdu Polski czterdzieści samochodów, którepomogą w obsłudze rundy Mistrzostw Świata w naszym kraju.

 

Rajd Polski: Tyle załóg, ile edycji

71 załóg nadesłało swoje zgłoszenia do organizatora LOTOS 71.RajduPolski. W sumie na szutrowych odcinkach Warmii i Mazur kibice zobaczą 15załóg w topowych samochodach klasy WRC.

 

71. LOTOS Rajd Polski dla Ogiera

Aktualni mistrzowie świata Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy wkarierze sięgnęli po zwycięstwo w Rajdzie Polski. W drodze do piątegotriumfu w sezonie 2014 francuski duet wygrał dziesięć odcinkówspecjalnych, meldując się na mecie w Mikołajkach z ponad minutową przewagąnad inną załogą Volkswagena Polo R WRC Andreas Mikkelsen/Ola Floene.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019