Wyszukiwałeś:

710

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 710

Spróbuj też wyszukać: 12 83

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Volvo S60: komfortowy sedan

5 extra samochód za przyzwoitą cenę- miłeprzezycia

 

Wątek na forum: Kuzaj - reszta Polski: 4-0

no nono noiezle niezle ~KASIA:*

 

Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa

W poniedziałek (28 lipca) rozpoczęła się przebudowa drogiwojewódzkiej nr 710 z Łodzi do Konstantynowa Łódzkiego.Inwestycja potrwa do 2010 roku. Przewidywane koszty przebudowy drogi wynosząokoło 16,5 mln. zł. 

 

Kolejny etap inwestycji na DW 710

Trwa remont drogi wojewódzkiej nr 710. Jeszcze w lipcu drogowcyrozpoczęli prace przygotowawcze na odcinku Szadek – Kwiatkowice (woj.łódzkie). Dzięki inwestycji nowa nawierzchnia będzie poszerzona, cowpłynie w efekcie nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim poprawibezpieczeństwo kierowców i pieszych.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej pieniędzy na drogi w Łódzkiem

Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego uchwalili budżet regionu na2010 rok. Ponad 40% wydatków województwa pochłoną inwestycje, zczego zdecydowana większość środków trafi do Zarządu DrógWojewódzkich w Łodzi na modernizację infrastruktury drogowej.

 

250 mln na drogi w Łódzkiem

W tym roku na modernizację dróg wojewódzkich w regioniełódzkim przeznaczono rekordową kwotę. Za ponad 250 mln zł (w tymdofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach RegionalnegoProgramu Operacyjnego w wysokości ponad 49 mln zł) zmodernizowanych zostanieponad 142 km dróg w województwie. Na inwestycje przeznaczono 215mln zł, co wystarczy na kompleksową przebudowę 54 km drógwojewódzkich. Za kwotę ponad 35,5 mln zł odnowy doczeka się 88 kmdróg.

 

DW 710 - "Łódzka" w Konstantynowie jak nowa

Dobiegła końca rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 710 (ul. Łódzka) w Konstantynowie Łódzkim. Uroczyście oddano doużytkowania zmodernizowany odcinek trasy wiodący od ul. Żeromskiego do granicŁodzi. Inwestycja, którą podzielono w realizacji na cztery odcinkirozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Łączne koszty zadania wyniosły17,3 mln zł.

 

Kolejny odcinek DW710 zmodernizowany

W lipcu drogowcy zakończyli modernizację kolejnego odcinka drogi nr 710 wwojewództwie łódzkim. Tym razem nowej nawierzchni wraz zposzerzeniem doczekał się odcinek pomiędzy Kwaskowem a Lubanowem w gminieBłaszki.

 

Opel Corsa E - dane techniczne

Corsa E, czyli piąta generacja przedstawiciela segmentu B Opla zadebiutowałana targach motoryzacyjnych we Paryżu. W Polsce samochód dostaniemy jużod 40 800 złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019