Wyszukiwałeś:

711

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 711

Spróbuj też wyszukać: 703 811

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wszystko o samochodach Suzuki Liana

Suzuki Liana na naszym rynku pojawiła się później niż w większości państw europejskich (2001 r.). Dopiero po naszym wejściu do Unii Europejskiej. Suzuki Liana dostępna jest w wersji cztero oraz pięciodrzwiowej i jest propozycją w segmencie aut rodzinnych. Jak wiadomo, Suzuki znane było bardziej z...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Toyota Avensis: Zdecydowanie

5 polecam toyotę

 

Wątek na forum: Chińska inwazja już blisko

Nanjing też wypuści swojego Rovera 75, bo wykupił fabrykę z Longbridge... testy już trwają. Ale i tak Chery rozdaje karty :) ~motofan

 

Suzuki Swift do serwisu

Przedsiębiorca Suzuki Motor Poland sp. z o.o. powiadomił Urząd OchronyKonkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Suzuki Swiftmogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

 

Fiat Auto Poland na wysokich obrotach

W kwietniu br. Fiat Auto Poland wyprodukował  52 351 szt.samochodów, o 5 802 szt. więcej (+ 12,5%) w stosunku do kwietnia 2008r.Aż 85,8% produkcji stanowiły samochody marki Fiat i Abarth.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

W Suzuki Swift mogą pękać pasy

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie otym, że w niektórych egzemplarzach modelu Suzuki Swift mogą wystąpićproblemy z użytkowaniem tylnych pasów bezpieczeństwa.

 

Budowa dróg w Polsce: podsumowanie 2009 r. i prognoza 2010 r.

Rok 2009 minął drogowcom pod znakiem przygotowań budowy dróg krajowychw Polsce. Oddano niespełna 89 kilometrów autostrad ale udało sięogłosić wszystkie przetargi na autostrady, które są ujęte dorealizacji w Programie Budowy Dróg Krajowych w latach 2008-2012. W 2009roku na budowę i poprawę infrastruktury drogowej wydano nieco ponad 18 mldzł, w przyszłym roku ma to być około 30 mld zł. Jednak 2010 rok dlaautostrad zapowiada się jeszcze gorzej, bo nowych kilometrów będzie jakna lekarstwo. Na przysłowiowe rozwiązanie worka przyjdzie nam poczekać domistrzostw EURO 2012. Wtedy to, jak zapowiada rząd, sieć autostrad w naszymkraju będzie liczyć około 2 tys. kilometrów (w 2011 r. powstanieokoło 122 km a w 2012 r. ponad 790 km).

 

Drogowe potyczki z naturą

Według obliczeń resortu infrastruktury do Mistrzostw Europy w piłce nożnejma powstać około tysiąca  nowych kilometrów drógekspresowych, a największe efekty podpisywanych obecnie kontraktówdrogowych będą widoczne na przełomie lat 2011 i 2012. Niestety, nad planamibudowy niektórych dróg ekspresowych i autostrad po raz kolejnyzawisły czarne chmury.

 

Brembo inwestuje w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej rozpoczęła pracę odlewnia żeliwa do produkcjitarcz hamulcowych włoskiej firmy Brembo. Brembo to dwunasty pod względemnakładów włoski inwestor w Polsce. W Dąbrowie Górniczej obecnyjest od kilku już lat. Nowa inwestycja na terenie katowickiej specjalnej strefyekonomicznej kosztowała 45 mln euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019