Wyszukiwałeś:

713

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 713

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Ford Focus: wartoooooo

4.5 zachęcam

 

250 mln na drogi w Łódzkiem

W tym roku na modernizację dróg wojewódzkich w regioniełódzkim przeznaczono rekordową kwotę. Za ponad 250 mln zł (w tymdofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach RegionalnegoProgramu Operacyjnego w wysokości ponad 49 mln zł) zmodernizowanych zostanieponad 142 km dróg w województwie. Na inwestycje przeznaczono 215mln zł, co wystarczy na kompleksową przebudowę 54 km drógwojewódzkich. Za kwotę ponad 35,5 mln zł odnowy doczeka się 88 kmdróg.

 

Nowe ronda na drodze z Łodzi do Tomaszowa Maz.

Na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr: 713 i 715 trwają robotyzwiązane z budową ronda. To kolejny etap modernizacji drogi z Łodzi doTomaszowa Mazowieckiego. Nowe rondo na trasie z Łodzi do Tomaszowa Maz.,budowane jest również w Rokicinach na skrzyżowaniu z drogąwojewódzką nr 716.

 

Nowe rondo na trasie Łódź – Tomaszów Maz.

Rondo na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 713 i 716 w Rokicinach(woj. łódzkie), jest już gotowe. Drogowcy zakończyli roboty przyinwestycji, która znacznie poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego,zwłaszcza na trasie z Łodzi do Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Więcej pieniędzy na inwestycje w Łódzkiem

W budżecie województwa łódzkiego na rok 2011 przewidziano, że40% tegorocznych środków zostanie przeznaczone na inwestycje. Najwięcejpieniędzy pochłonie trwająca modernizacja sieci drógwojewódzkich  w Łódzkiem. Na inwestycje drogowe zapisanoprawie 151,5 mln zł ze środków województwa. Wraz ze środkamiunijnymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2008-2013, portfelinwestycyjny Zarządu Dróg Wojewódzkich wyniesie ponad 208 mlnzł.

 

Rozbudowa DW 713 w Ujeździe

Trwają prace w Ujeździe (woj. łódzkie) na odcinku drogi nr 713, odulicy Kościelnej do Placu Wolności (ok. 500 m.). Rozpoczęta modernizacja tokolejny realizowany etap w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowadróg wojewódzkich nr 713 i 715 na odcinkuNiewiadów-Ujazd-Tomaszów Mazowiecki". Zakończenie prac wmiejscowości przewidywane jest na przełomie sierpnia i września.

 

DW 713 - roboty na odcinku Andrespol - Kurowice

Trwają roboty związane z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 713 (woj.łódzkie) na odcinku 7,6 km, Andrespol - Kurowice.  Modernizacjatego odcinka będzie trwała do października 2012 roku.

 

Poprawa bezpieczeństwa w łódzkim

Na poprawę bezpieczeństwa znaczący wpływ mają inwestycje drogowe. W ciąguostatnich pięciu lat w województwie łódzkim zmodernizowanoblisko 190 km dróg wojewódzkich za kwotę ponad 560 mln zł.Remontowi dróg (wymiana nawierzchni) poddano prawie 400 km tras wwojewództwie wydając na ten cel ponad 130 mln zł.  W 2011 r.Zarząd Województwa Łódzkiego przeznaczył na kolejne inwestycjei remonty 219 mln zł.

 

Z Ujazdu do Tomaszowa Maz. już bez korków

W Ujeździe zakończyły się już roboty związane z modernizacją trasy nr 713w ramach zadania inwestycyjnego: Rozbudowa dróg wojewódzkich nr713 i 715 na odcinku Niewiadów-Ujazd-Tomaszów Mazowiecki.

 

DW 713 Andrespol - Kurowice już na finiszu

W końcowy etap wchodzą prace na odcinku Andrespol - Kurowice, w ciągu drogiwojewódzkiej nr 713 w województwie łódzkim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019