Wyszukiwałeś:

715

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 715

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

 

Wątek na forum: Mocniejsze TT w produkcji

Audi TT to samochód dla kobit. Moja żona jest w nim zakochana, chce kupić sobie 2.0 TFSI, już niedługo składamy zamówienie.... ~SEBA

 

Ponad 715 tys. aut ‘made in Poland’ w 2006 roku

Produkcja samochodów w 2006 roku przekroczyła 715 tysięcy sztuk. Z polskichzakładów wyjechało prawie 609 tys. samochodów osobowych i ponad 106 tys. autdostawczych. Gros produkcji - około 96% trafiło na rynki zagraniczne.

 

Gigantyczna akcja serwisowa Nissana

Nissan został zmuszony do przeprowadzenia akcji serwisowej na bardzo szerokąskalę. Japoński producent wezwie do naprawy w Ameryce Północnej 715000 aut w których może dojść do awarii czujników w silniku.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Nowe rondo w Koluszkach

Zakończono już prace przy budowie ronda w Koluszkach, na skrzyżowaniu drogiwojewódzkiej 715 i ulicy 11 listopada. Przebudowa ronda wyniosła ponadmilion zł. Nowe rondo ma poprawić bezpieczeństwo ruchu na wspomnianymskrzyżowaniu w mieście.

 

250 mln na drogi w Łódzkiem

W tym roku na modernizację dróg wojewódzkich w regioniełódzkim przeznaczono rekordową kwotę. Za ponad 250 mln zł (w tymdofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach RegionalnegoProgramu Operacyjnego w wysokości ponad 49 mln zł) zmodernizowanych zostanieponad 142 km dróg w województwie. Na inwestycje przeznaczono 215mln zł, co wystarczy na kompleksową przebudowę 54 km drógwojewódzkich. Za kwotę ponad 35,5 mln zł odnowy doczeka się 88 kmdróg.

 

Nowe ronda na drodze z Łodzi do Tomaszowa Maz.

Na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr: 713 i 715 trwają robotyzwiązane z budową ronda. To kolejny etap modernizacji drogi z Łodzi doTomaszowa Mazowieckiego. Nowe rondo na trasie z Łodzi do Tomaszowa Maz.,budowane jest również w Rokicinach na skrzyżowaniu z drogąwojewódzką nr 716.

 

Rusza rozbudowa DW 715 w łódzkim

W czerwcu przyszłego roku kierowcy powinni korzystać z rozbudowaneh drogiwojewódzkien nr 715w Zosinie w woj. łódzkim. Jest to kolejny etaprozbudowy układu drogowego wokół Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Zamknięta DW 715 w Zaosiu

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 715 w Zaosiu (woj.łódzkie) i modernizacją tamtejszego przejazdu kolejowego od 11-go dokońca września planowane jest zamknięcie ww. przejazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019