Wyszukiwałeś:

716

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 716

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

 

PZPM: sprzedaż samochodów użytkowych w grudniu 2009

Po raz pierwszy od długiego czasu, dane firm członkowski PZPM przynosząchociaż odrobinę optymizmu. Grudzień, jako jedyny miesiąc w ubiegłym roku,przyniósł wzrost sprzedaży nowych samochodów użytkowych. Choćspecjaliści już przewidują poprawę sprzedaży, na razie mimo lepszychwyników w końcówce roku, wydaje się, że jest to nadal bardzosłabe światło w ciemnym tunelu. Branża nadal jest na sporym minusie - wcałym bowiem 2009 roku sprzedano 51 716 samochodów. Było to mniej o 28894 (35,8%) niż w 2008 roku.

 

Nowe ronda na drodze z Łodzi do Tomaszowa Maz.

Na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr: 713 i 715 trwają robotyzwiązane z budową ronda. To kolejny etap modernizacji drogi z Łodzi doTomaszowa Mazowieckiego. Nowe rondo na trasie z Łodzi do Tomaszowa Maz.,budowane jest również w Rokicinach na skrzyżowaniu z drogąwojewódzką nr 716.

 

Trwa przebudowa DW 716 na trasie Koluszki - Piotrków Tryb.

Drogowcy kontynuują prace na drodze nr 716 (odcinek Kiełczówka - Baby)w województwie łódzkim. Roboty potrwają do październikaprzyszłego roku. Szacunkowy koszt przebudowy odcinka to 8,1 mln zł.

 

Nowe rondo na trasie Łódź – Tomaszów Maz.

Rondo na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 713 i 716 w Rokicinach(woj. łódzkie), jest już gotowe. Drogowcy zakończyli roboty przyinwestycji, która znacznie poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego,zwłaszcza na trasie z Łodzi do Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Więcej pieniędzy na inwestycje w Łódzkiem

W budżecie województwa łódzkiego na rok 2011 przewidziano, że40% tegorocznych środków zostanie przeznaczone na inwestycje. Najwięcejpieniędzy pochłonie trwająca modernizacja sieci drógwojewódzkich  w Łódzkiem. Na inwestycje drogowe zapisanoprawie 151,5 mln zł ze środków województwa. Wraz ze środkamiunijnymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2008-2013, portfelinwestycyjny Zarządu Dróg Wojewódzkich wyniesie ponad 208 mlnzł.

 

Wątek na forum: Seat Altea w rozmiarze XL

hłe, hłe, kolejny SIT :) ~Penek

 

Wątek na forum: DW 713 Andrespol - Kurowice już na finiszu

Fajnie że się remontuje i modernizuje,ale co z drogą woj..716? przecież to wąska i kręta miedza bez poboczy,do tego z dużym natężeniem ruchu wszelkiej maści sprzętu rolniczo -rowerowego.Piesi nie mają kawałka chodnika, a gnój z rozrzutników sypie się na asfalt.Czy tak ma wyglądać droga pełniąca ...

 

DW nr 716 z Koluszek po remoncie

Droga wojewódzka nr 716 w województwie łódzkim wzbogaciłasię o nowy, zmodernizowany odcinek wiodący z Koluszek do miejscowościRóżyca.

 

Przebudowa DW716 w Będkowie

W Będkowie (woj. łódzkie) trwają prace modernizacyjne na drodzewojewódzkiej nr 716 związane z budową kładki dla pieszych tuż obokmostu na rzece Wolbórka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019