Wyszukiwałeś:

718 X

Boxster X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 718 Boxster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Premiery Porsche na AMI Lipsk 2008

Porsche AG pokaże po raz pierwszy w Niemczech nowego Boxstera RS 60 Spyder. Na18. targach Auto Mobil International (AMI) w Lipsku, 4 kwietnia swoją premierębędzie miał najmłodszy model z cieszącej się powodzeniem serii Boxster.

 

Porsche rezygnuje z modelu 718

Zła wiadomość dla fanów Porsche. Szef działu odpowiedzialnego zabadania i rozwój nowych modeli urwał właśnie spekulacje na tematnowego modelu.

 

Lekki i mocny Boxster Spyder w Nowym Jorku

Choć Porsche Boxster bywa nazywane 911 dla ubogich, tak naprawdęwyróżnia się on odrębnym, rasowym charakterem. Jego kwintesencjąjest wersja Spyder.

 

Porsche 718 Boxster: Cztery cylindry i turbo

Porsche po raz pierwszy zaprezentowało model Boxster 20 lat temu i w rocznicętego wydarzenia Niemcy odsłaniają nową generację. Roadster z centralnie umieszczonym silnikiem dostał nową nazwę i silnik czterocylindrowy turbo.Porsche mówi o aucie oszczędniejszym i mocniejszym niż poprzednik.

 
 

Porsche 718 Boxster

 

Porsche 718 Boxster to nowy roadster, który po raz pierwszy został wyposażony w silnik czterocylindrowy turbo. Auto nazwą nawiązuje do modelu 718 z lat 60. ubiegłego wieku.

 

Porsche 718 Boxster - ceny w Polsce

Krótko po oficjalnym debiucie, do polskich salonów trafia nowePorsche 718 Boxster. Zobacz, ile trzeba zapłacić za nowego roadstera zeStuttgartu.

 
 

Porsche 718 Boxster - Geneva 2016

 

Na targach w Genewie zadebiutowało odświeżone Porsche Boxster ze zmienioną nazwą i silnikami. Tym razem pod tylną klapa zagra czterocylindrowy silnik typu bokser. Samochód zadebiutuje w polskich salonach w maju tego roku.Superconductivity (Jahzzar) / CC BY-SA 4.0

 

Porsche 718 Cayman - ruszyła produkcja

Fabryka Porsche w Stuttgarcie powitała nowy model. Z taśm produkcyjnychzjechały pierwsze egzemplarze Porsche 718 Cayman. Poprzednia wersja byłamontowana w Osnabruck.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "718 Boxster".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019