Wyszukiwałeś:

719

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 719

Spróbuj też wyszukać: 1405

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Dacia Logan: Dobre auto rodzinne dla niezamożnych

4.5 Z aut dostepnych na rynku nie ma lepszejpropozycji stosunku możliwości-cena.Bardzo dobra alternatywa dla sprowadzanychwyeksploatowanych aut z zachodu.Może nie powala na kolana wyglądem ale dlarodziny 2+2 to dobre rozwiązanie,a przy codziennej ex...

 

Wątek na forum: Słaby Gladiator

ciekawe kiedy Jeep bedzie robil kompakty, albo samochody z segmentu małych aut - co, może niemożliwe?? ~alek

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

Żyrardów będzie miał obwodnicę

Podpisano umowę na budowę ponad 15-kilometrowej obwodnicy Żyrardowa w ciągudrogi krajowej nr 50. Obwodnica Żyrardowa o długości ponad 15 km będzieprzebiegać po nowym śladzie przez tereny gminy Wiskitki i Radziejowice popołudniowo-zachodniej stronie Żyrardowa. Jej budowa powinna ruszyćnajpóźniej za miesiąc i wyniesie 212 mln zł.

 

Utrudnienia w ruchu na drogach wojewódzkich w Grodzisku

Drogowcy rozpoczęli remont nawierzchni na drogach wojewódzkich nr 579 i719 w Grodzisku Maz. Roboty obejmą ulice: Chełmońskiego, Okulickiego,Sienkiewicza, Królewską i Żyrardowską.

 

Mazowieckie: utrudnienia na DW 719

Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie mostu w Jaktorowie w ciągu drogi woj.nr 719 (woj.. mazowieckie).

 

Zezwolenie na przebudowę ul. Prostej W Warszawie

Zezwolenie na realizację inwestycji wydane przez wojewodę mazowieckiegodotyczy odcinka drogi wojewódzkiej nr 719 przebiegającego od RondaDaszyńskiego do Ronda ONZ w Warszawie. Ma rygor natychmiastowej wykonalności.

 

Trasa Świętokrzyska z zezwoleniem na budowę

Decyzję zatwierdzającą projekt budowlany oraz zezwalającą na realizacjęinwestycji drogowej (ZRID) w stolicy na odcinku od ul. Tysiąclecia do ul.Zabranieckiej wydał wojewoda mazowiecki. Ma ona rygor natychmiastowejwykonalności.

 

719 mln za dokończenie budowy A4 na Podkarpaciu

Wkrótce powinny ruszyć prace na niedokończonym, ponad 40-kilometrowyfragmencie autostrady A4 między Rzeszowem a Jarosławiem. Drogowcy wybralinajkorzystniejszą ofertę w przetargu na kwotę około 719 mln zł. Wpłynęłaod konsorcjum firm Budimex S.A. i Strabag Sp. z o.o.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018