Wyszukiwałeś:

720

. Znaleziono 113 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 720

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 113 wszystkich):

Wszystko o samochodach Tata Indigo

Tata Indigo to auto o nadwoziu typu kombi zbudowane na bazie modelu Indica (w Indiach np. Indigo oferowane jest także jako sedan). Wersja kombi (na różnych rynkach oferowana jako Indigo Marina lub Indigo SW) zadebiutowała w 2005 roku (sedan w 2002).

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Lexus RX: super

5 tylko rx

 
 

Wątek na forum: Wzrost AGIP w Polsce

Zgadza się, sam zaopatruje się w produkty tego koncernu. Uważam, że jakościowo prześcigają konkurencje. W krakowie jest dystrybutor PETRO TECH - współpraca z nimi to przyjemność - chyba przejeli to od marki którą rozprowadzają. ~klient

 

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce

Toyota Motor Europe ogłosiła dziś, że zainwestuje 145 mln euro wzwiększenie możliwości produkcyjnych wałbrzyskiej fabryki Toyota MotorManufacturing Poland. Fabryka produkująca obecnie silniki i skrzynie biegów,do połowy 2009 r zwiększy swoje zdolności produkcyjne manualnych skrzyńbiegów z 600 tys. do 720 tys. sztuk rocznie. W Wałbrzychu powstanie nowa halaprodukcyjna sześciobiegowych skrzyń biegów o powierzchni 20 000 m2 orazzatrudnionych zostanie 260 pracowników.

 

Cadillac CTS z 720-litrowym bagażnikiem

58. edycja Konkursu Elegancji w Pebble Beach była miejscem pierwszejprezentacji Cadillaca CTS w wersji kombi. W salonach CTS Sport Wagon pojawi sięwiosną przyszłego roku.

 

Wątek na forum: Arktyczne testy BMW M5 F10

71 KM więcej od poprzedniego modelu. To co następne M5 będzie miało ok. 650 KM, a kolejne 720 KM ??? ~Gzyl

 

DW 720 Błonie k. Warszawy będzie rozbudowana

Droga wojewódzka nr 720 w miejscowości Błonie koło Warszawy zostanierozbudowana. Kontrakt o wartości 5,8 mln zł zrealizuje Skanska, do listopada2011 roku.

 

Urodzinowy tort od Lamborghini

Producent samochodów z Sant'Agata na targach w Szanghaju zaprezentowałlimitowaną wersję swojego topowego modelu. Powstanie jedynie 100 sztukAventadora LP 720-4 50° Anniversario.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019