Wyszukiwałeś:

721

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 721

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Mercedes 190: Nie zamieniłbym go na rzaden inny model.

5 Nie zamieniłbym go na rzaden inny model.

 

Wątek na forum: Mieć własne... M14

Ale lipa te auta ~Andi

 

Wątek na forum: Nowy przebieg DW 721 w Lesznowoli

Obawiam się, że takie nieodpowiedzialne działanie zablokuje budowę 721 na wiele lat. Jest już przecież decyzja środowiskowa i nic nie stoi na przeszkodzie do budowy drogi 721 ze skrzyżowaniem w Magdalence. To katastrofa wywołana przez blokujących z jakiś krzykaczy z Magdalenki przez co dojazd na ...

 

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Przebudują warszawską wylotówkę na Puławy?

Władze woj. mazowieckiego i lokalni samorządowcy zastanawiają się namożliwościami przebudowy drogi wojewódzkiej nr 801 – trasywylotowej z Warszawy w kierunku Puław.

 

Przebudowa DK nr 79

Planowana jest modernizacja drogi krajowej nr 79, na odcinkuPiaseczno-Góra Kalwaria, wraz z budową obwodnicy Góry Kalwarii, wciągu dróg nr 50 i 79. W tej chwili trwają prace projektowe ainwestycja powinna być zrealizowana do połowy 2011 roku.

 

Warszawa: Będzie „wylotówka” na Kraków

Wojewoda Mazowiecki wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachdotyczącą budowy drogi ekspresowej S8 na odcinku Salomea – Wolica, wrazz powiązaniem z drogą krajową nr 7. Przybliża to powstanie nowej drogiwylotowej na Kraków i Katowice.

 

Nowy przebieg DW 721 w Lesznowoli

Marszałek Województwa Mazowieckiego podpisał z Wójtem GminyLesznowola porozumienie dotyczące budowy obwodnicy Lesznowoli w ciągu drogiwojewódzkiej nr 721. Prawdopodobnie obwodnica będzie krzyżować się zdrogą ekspresową S7.

 

Szansa na płd. wylot z Warszawy na Kraków i Katowice

Nowa propozycja służąca rozwiązaniu wieloletniego konfliktu związanego zprotestami odnośnie lokalizacji przecięcia tras S7 i S8 na odcinku Salomea– Wolica - jest prezentowana podczas konsultacji społecznych 5 i 6 maja.Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2009 – II kwartał2012.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019