Wyszukiwałeś:

723

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 723

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Obwodnica Skoczowa: Oferty na dodatkowy przetarg

No fakt. To przez PRInża wszystko... Wiem coś o tym hehehe...wekselki,wekselki.... I tak budowa, która miała w tym roku się zakończyć, potrwa jeszcze w przyszłym... A tak na marginesie, to droga ekspresowa S1 BB-Cieszyn na jednej z map samochodowych jest już narysowana jako gotowa cha cha ...

 

Dacia wspiera Renault

Dzięki rumuńskiej marce Dacia, francuski gigant Renault mógł zakończyć rok2005 z dodatnim bilansem pod względem sprzedanych samochodów. Mimo wieluniepowodzeń Renault zanotowało wzrost o 1,7%.

 

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

Za kółkiem S-Maxa i Galaxy

Ford S-Max oraz nowy Ford Galaxy to najnowsze modele w klasie vanów, którymiFord będzie chciał zdominować ten dość popularny segment samochodów.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Tarnobrzeg inwestuje w drogi

Dwadzieścia osiem dróg w Tarnobrzegu zostało objętych proceduramiprzetargowymi. Inwestycje będą realizowane przy dofinansowaniu w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata2007-2013.

 

Tarnobrzeskie ulice do remontu

W tym roku zostaną wyremontowane główne ulice Tarnobrzega, alejaWarszawska i ul. Sikorskiego. Prace o wartości około 5,7 mln zł brutto wykonaSkanska.

 

Objazdy w Sandomierzu

W związku z remontem oraz zamknięciem przejazdu kolejowego przez drogękrajową nr 77 (ulica Trześniowska ) w Sandomierzu wprowadzono objazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019