Wyszukiwałeś:

724

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 724

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Toyota Supra: złom

3.5 złom za 60000 nie wart tej kasy

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

ADAC: Pandą CNG zajedziesz najdalej

Test ADAC odkrywa, że żaden samochód nie jest tak ekonomiczny jak FiatPanda Natural Power, który przejechał 724 km za kwotę 30 euro.

 

Rozbudują trasę Warszawa- Góra Kalwaria

Rusza długo oczekiwana rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 724 na całej jejdługości od granic Warszawy do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 wGórze Kalwarii (17 km). Wartość projektu to blisko 55 milionów.Planowane zakończenie robót to kwiecień 2012 r.

 

Zamknięty most w Konstancinie Jez.

Ze względu na przebudowę drogi nr 724 relacji Warszawa - Góra Kalwariaod 24 stycznia 2011 r. zostanie zamknięty most na rzece Jeziorce w m.Konstancin Jeziorna. Budowa nowej przeprawy potrwa do połowy roku 2011. Będąobowiązywać objazdy.

 

Będzie szerzej na DW 724 w kierunku Konstancina

1 sierpnia rozpoczęła się przebudowa fragmentu drogi wojewódzkiej nr724  na odcinku leżącym w granicach Warszawy.  W ramach zadaniadobudowana zostanie druga jezdnia ulicy Drewny, co pozwoli usunąć istniejąceobecnie zwężenie drogi i ułatwi komunikację pomiędzy Warszawą aKonstancinem Jeziorną.  

 

Most w Konstancinie otwarty

Drogowcy zakończyli budowę nowego obiektu mostowego w Konstancinie w ciągudrogi wojewódzkiej nr 724. Łączny koszt inwestycji to ponad 55 mln zł.

 

Most na Jeziorce

Drogowcy zakończyli budowę nowego obiektu mostowego w ciągu drogiwojewódzkiej nr 724 w Konstancinie-Jeziornie. Budowa mostu na rzeceJeziorce jest jednym z elementów przebudowy drogi z Warszawy doGóry Kalwarii na długości 17 km. Łączny koszt inwestycji to ponad 5mln zł.

 

Wątek na forum: Jak właściwie jeździć po rondzie

znaczy się że jeździłem dobrze? no, to super, bo już miałem watpliwości ~znafca

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018