Wyszukiwałeś:

726

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 726

Spróbuj też wyszukać: droga 726

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Avensis

Toyota Avensis w sprzedaży pojawiła się w 1997 roku, wypierając z rynku model Carina E (E oznaczało model na Europę). Auto to zyskało sobie reputację samochodu wysoce bezawaryjnego. W 2000 roku Toyota Avensis poddana została gruntownemu odmłodzeniu, a w 2003 roku pojawiła się druga generacja tego...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Hyundai Getz: Dobre do miasta

4 Bardzo fajne autko miejskie, służące namjako drugie w rodzinie właśnie do miejskich korków. Za tą cenę możnakupić tylko fiata pandę czyli o klasę niżej.

 

Wątek na forum: Remonty na A2

no ładnie, 4 lata i remont. Nie wiedziałem, że warunki atmosferyczne w Polsce należą do skrajnie nietypowych - deszcz i słońce... ~po...dróżnik

 

Fiat wraca na podium

Fiat Auto Poland po 6 miesiącach br. - biorąc pod uwagę ilość sprzedanychsamochodów osobowych Fiat - zajmuje trzecie miejsce na rynku polskim, zilością 12 726 aut i udziałem w rynku 10,6 procent. Oznacza to wzrost o 0,5procent w stosunku do ubiegłego roku.

 

Opoczno-Rawa Maz. remont będzie kontynuowany

Oddano do użytku wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 726 Opoczno–Bukowiec. Remont odcinka trwał 6 miesięcy i był pierwszym etapemwiększego projektu, w ramach którego droga wojewódzka nr 726 zostaniezmodernizowana do Rawy Mazowieckiej.

 

Opoczno z nową obwodnicą

Mieszkańcy Opoczna i kierowcy odetchną z ulgą. Do użytku oddana zostałapółnocno-zachodnia obwodnica Opoczna stanowiąca dojazd do drogiwojewódzkiej nr 726 oraz pośrednio do drogi krajowej nr 12.

 

DW 726 będzie rozbudowana

Skanska zajmie się przebudową drogi wojewódzkiej nr 726. Wartośćkontraktu wynosi ponad 31 mln zł. Termin realizacji prac to 30 września 2013r.

 

DW 726 pod ruchem

Wznowiono ruch na modernizowanym, zamkniętym do tej pory odcinku drogiwojewódzkiej nr 726, pomiędzy Bukowcem Opoczyńskim a Dęborzeczką wwoj. łódzkim. Ze względu na trwające prace drogowe, zostanie jednakutrzymany objazd dla pojazdów ciężarowych przez Inowłódz,Tomaszów Mazowiecki i Opoczno.

 

Do Opoczna nowymi drogami

Region opoczyński jest coraz lepiej skomunikowany. Ostatnio zmodernizowanoodcinek drogi wojewódzkiej nr 726 (Dęborzeczka – BukowiecOpoczyński). Remont pochłonął ponad 32 miliony zł, ale sporą część– blisko 27,5 miliona – dofinansowała Unia Europejska.

 

Prace na DW nr 726 w łódzkim

Trwają roboty drogowe przy rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 726,pomiędzy Inowłodzem a Dęborzeczką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019