Wyszukiwałeś:

727

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 727

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Aygo

Toyota Aygo jest najmniejszym z oferowanych samochodów osobowych japońskiej marki na europejskim rynku. Zadebiutował w 2005 roku jako jeden z francusko-japońskich "trojaczków", wspólnie z Citroenem C1 i Peugeotem 107, wytwarzanych w czeskiej fabryce w Kolinie. Toyota Aygo wyposażona jest m.in. w ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Volvo S80: super

4.75 komfort i wygoda przy niskich kosztach

 

Wątek na forum: Bawarskie CC

a nazywać to się nie bedzie 3xx tylko 4xx :) zobaczycie... ~hehe

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

W Szydłowcu dyskutowali o S7

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował ospotkaniu, które odbyło się 4 marca bieżącego roku. Urzędnicydyskutowali o przebiegu planowanej drogi ekspresowej S7 przez miasto Szydłowieci powiat szydłowiecki.

 

Bezpieczniej na DW 727

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniudo użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 727 wmiejscowości Przysucha. Remont 4,5 km fragmentu trasy kosztował 10 mln zł iprzyczyni się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa.

 

Zielone światło dla ekspresowego odcinka siódemki na Mazowszu

Decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z rygoremnatychmiastowej wykonalności na rozbudowę 22 km krajowej„siódemki” do parametrów drogi ekspresowej wydałwojewoda mazowiecki. Inwestor – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad, po podpisaniu umowy z wykonawcą robót budowlanych możeprzystąpić do prac. Termin zakończenia robót planowany jest nalistopad 2013 r. Planowany koszt robót wynosi ok. 743 mln złotychbrutto.

 

Przebudowa DW 727 relacji Klwów - Przysucha

Drogowcy rozpoczęli przebudowę drogi wojewódzkiej nr 727 na odcinku 10km od Klwowa do granicy gmin Klwów i Potworów, na południuMazowsza w regionie radomskim. Przebudowa drogi potrwa do końca czerwca 2014 r.

 

Wątek na forum: Skradziono Nissan Navara 2007

Wyznaczam nagrodę w wysokości 5000 zł za wskazanie miejsca postoju pojazdu Nissan Navara D40 2007r. Pojazd wypożyczył obywatel Słowacji - Peter Hurak i nie zwrócił. Wiecej danych nt tego człowieka na priv Nagroda jest za wskazanie miejsca postoju pojazdu. Numery rejestracyjne mogą być inne....

 

Mazowieckie: I etap przebudowy drogi 727 zakończony

Drogowcy zakończyli przebudowę drogi woj. nr 727 na odcinku 10 km od Klwowa dogranicy gmin Klwów i Potworów na południu Mazowsza w regionieradomskim. Wykonawcą inwestycji była firma Strabag Sp. z.o.o.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019