Wyszukiwałeś:

730

. Znaleziono 138 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 730

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 138 wszystkich):

Skoda Octavia: subiektywna ocena

3.75 Przyzwoite auto z doskonałym silnikiem.Turbo benzyna daje dużo swobody, poczucie bezpieczeństwa . Podstawowymankament to niezbyt dobre spasowanie blach- hałas opływającego powietrza.Trochę drobnych niedoróbek z którymi da się żyć.W wersji w któ...

 

Wątek na forum: Kia Sorento lepsza niż dotąd

Szukam instrukcji obsługi KIA Sorento w języku polskim, samochód wspaniały ale obsługa niektórych urządzeń trudna. ~kspilar@neostrada.pl

 

Wątek na forum: Oddano odcinek DW 740

czy nie jest to przypadkiem droga wojewódzka 730, a nie 740 ???? Tak przynajmniej wynika z mojej mapy... ~mapowiec

 

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

Najmocniejsza Scania w Książu

Na polskie drogi wyjechała pierwsza i jedyna w naszym kraju Scania V8 zsilnikiem o mocy 730 KM. Kluczyki do obecnie najmocniejszej ciężarówkiw Polsce, jak na przyszłą Królową Szos przystało, nowemuwłaścicielowi przekazano 18 marca na zamku Książ.

 

Najmocniejsza Scania V8 uzupełnia gamę floty firmy Pol-Mack

Właściciele firmy Pol-Mack Sp. z o.o. specjalizującej się w transporciemiędzynarodowym odebrali w piątek 17 czerwca kluczyki do najmocniejszego naświecie, seryjnie produkowanego ciągnika Scania V8 o mocy 730 KM. Uroczysteprzekazanie kluczyków miało miejsce w scenerii barokowego XVII-wiecznegoPałacu Krasków na Dolnym Śląsku.

 

Scania R730 8x8 dla wojska

Na wystawie Transport 2011 w Lillestrøm, w Norwegii, Scaniazaprezentowała ciągnik siodłowy R 730 8x8 do transportu ciężkiego,przeznaczony do obsługi logistycznej misji pokojowych, wyposażony w szeregnowatorskich rozwiązań zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa imobilności.

 

Wątek na forum: Oryginalny bagażnik dachowy NISSAN QASHQAI

Witam, Mam do sprzedania oryginalny bagażnik dachowy model: KE 730-JD010 pasujący do Nissana QASHQAI (J10) :12/2006- Bagażnik: - jest aluminiowy, zamykany i łatwy w montażu do dachu samochodu, - wygląda jak nowy - brak śladów użytkowania, - idealny do transportu nart, desek windsurfingowych i b...

 
 

Ruszają kolejne przetargi na drogi ekspresowe

Do końca tego roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma wplanach ogłoszenie jeszcze 20 przetargów na budowę nowych drógekspresowych. W ubiegłym tygodniu ogłosiła już pierwszy z nich - przetarg nabudowę 15 km drogi ekspresowej S8. To kontynuacja przetargówogłaszanych w I półroczu br. W sumie przetargi obejmą budowę ponad730 kilometrów dróg ekspresowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019