Wyszukiwałeś:

732

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 732

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Dyna

Toyota Dyna jest najnowszym modelem w gamie dostawczych pojazdów japońskiej marki, jaki pojawił się latem 2007 roku na polskim rynku. Toyota Dyna posiada bardzo sztywną ramę, na której, w zależności od potrzeb użytkownika, można osadzić różne rodzaje nadwozia: kontener, izoterma, chłodnia, wywrot...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nissan Tiida: polecam

4.75 polecam -jeżelim ktoś nie szukasportowych wrażeń z jazdy a chce sprawnie i wygodnie przemieszczać sięzarówno w trasie jak i w mieście

 

Delphi stawia na Europę Środkowo - Wschodnią

Delphi Corporation, jeden z największych na świecie dostawców rozwiązańelektronicznych i technologii systemowych odnotowuje znaczący rozwój w EuropieŚrodkowo-Wschodniej. Spośród 21 jednostek organizacyjnych w tej częściEuropy aż 7 znajduje się w Polsce.

 

Australijska Skoda

Skoda dostarcza właśnie pierwsze egzemplarze samochodów do klientów wAustralii. Rozpoczyna działalność na piątym kontynencie z siecią czternastupunktów dealerskich. Firma właśnie zainaugurowała ekspansję rynkowąwyraźnym akordem podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Sydney.

 

Czarne chmury nad A2?

Czy kontrolowana przez Jana Kulczyka firma Autostrada Wielkopolska podbije cenęza budowę na Euro 2012 autostrady A2 do Niemiec, chociaż koszty budowydróg w Polsce gwałtownie spadają?

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Rusza rozbudowa DW 732

Mazowieccy drogowcy rozpoczęli rozbudowę 17 km drogi wojewódzkiej nr732 relacji Przytyk – Gózd. Droga ta łączy krajową 7 z drogąwojewódzką nr 740. Roboty potrwają do września 2011 r.

 

Fiat Scudo: Wygodny autobusik

Choć zrobiony na "osobówkę", to jednak nie da się ukryć wpełni jego "dostawczego" charakteru. Trzeba jednak przyznać, że wprzypadku testowanego przez nas Fiata Scudo, włoski koncern zrobił naprawdęsporo, byśmy poczuli się za jego kierownicą niczym w normalnym samochodzieosobowym.

 

Wakacje ważniejsze niż zakup nowego auta

Jak zwykle podczas wakacji rzadziej zaglądamy do salonów samochodowych.W lipcu sprzedaż samochodów nowych na polskim rynku była sporo niższaniż w czerwcu i niemal identyczna jak przed rokiem.

 

Sprawdzą czy należała się pomoc dla Fiata

Komisja Europejska sprawdza czy słuszne jest przyznanie przez polskie władzepomocy na rzecz projektu realizowanego przez grupę Fiat w województwieśląskim. W ramach projektu produkowane mają być silniki benzynowe nowejgeneracji. Komisja ma wątpliwości, czy pomoc spełnia unijne wytyczne wsprawie pomocy dla dużych projektów inwestycyjnych z punktu widzeniaudziałów w rynku oraz zdolności produkcyjnych grupy Fiat. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019