Wyszukiwałeś:

742

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 742

Spróbuj też wyszukać: 12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Prius

Toyota Prius to pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym, czyli wykorzystującym silnik spalinowy oraz elektryczny. Toyota Prius pierwszej generacji na rynku (w Japonii) pojawiła się w 1997, a w 2000 r. poddana została modernizacji. Jednak prawdziwą furorę robi Toyota Prius drug...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Wątek na forum: Rośnie przeprawa przez Wartę

wszystko pięknie...ale jak zwykle problem bo obsuwe ma Generalna ~po...dróżnik

 

Chevrolet wyprzedził Forda

Sprzedaż samochodów marki Chevrolet na amerykańskim rynku była po razpierwszy od 1986 większa od sprzedaży aut z logo Forda na masce.

 

Pół miliona Priusów

Toyota Prius, pierwszy masowo produkowany samochód z napędem hybrydowym,pokonał już barierę pół miliona sprzedanych egzemplarzy na wszystkichrynkach.

 

Renault: Były i spadki i wzrosty

Przy spadku sprzedaży na rynkach światowych o 4% i zróżnicowanych wynikachsprzedaży na rynku europejskim, koncern Renault zanotował wzrost sprzedaży o8,8% na rynkach poza Europą, dzięki trzem markom: Renault, Dacii i Samsungowi.W 2006 r. wartość sprzedaży tych marek stanowiła ponad 30% całkowitejsprzedaży koncernu.

 

Ruszyła przebudowa drogi wojewódzkiej 742

Podpisano umowę na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 742 z Przygłowa doŁęczna (woj. łódzkie). Kompleksowa przebudowa ww. odcinka o wartościprawie 22 mln zł, zakończona zostanie w październiku przyszłego roku.

 

Więcej pieniędzy na inwestycje w Łódzkiem

W budżecie województwa łódzkiego na rok 2011 przewidziano, że40% tegorocznych środków zostanie przeznaczone na inwestycje. Najwięcejpieniędzy pochłonie trwająca modernizacja sieci drógwojewódzkich  w Łódzkiem. Na inwestycje drogowe zapisanoprawie 151,5 mln zł ze środków województwa. Wraz ze środkamiunijnymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2008-2013, portfelinwestycyjny Zarządu Dróg Wojewódzkich wyniesie ponad 208 mlnzł.

 

Europejczycy najchętniej kupują...

Ubiegły rok na europejskim rynku aut nowych zakończył się sporym, bo prawie8-proc. spadkiem sprzedaży. Mimo to nie wszyscy producenci będą go źlewspominać. Wśród wygranych znalazły się m.in. Land Rover, Audi orazKia, a najchętniej wybieranymi modelami przez Europejczyków byłyVolkswageny Golf oraz Polo, a także Ford Fiesta.

 

Powstanie obwodnica Włoszczowy

Wczoraj podpisana została umowa na opracowanie niezbędnej dokumentacjitechnicznej oraz koncepcji programowo-przestrzennej dla obwodnicy Włoszczowy.To pierwszy krok do realizacji tej drogi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019