Wyszukiwałeś:

744

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 744

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Łódź: Priorytetem jest transport

identycznie jak w wawie. bredzenie przed wyborami... a wczesniejsze 4 lata to wizyty w watykanie, pokropki itd itp. a ten portal tak chce się podlizać tym PZPR(B)ISOWCOM, ze teraz przed wyborami bedzie multum takich idiotyzmów. wiecie, rozumiecie, móstwo dróg i czego tam chcecie beeee.......

 

Wątek na forum: Oddano do użytku odcinek DW 744

Znaczący wpływ? Licząc, że 1,5 km wyremontowano za 3,2 miliona to 46 mln starczy na niecałe 15 km. Czy to jest aż tak znaczący wpływ dla takiego rejonu ~`head

 

Ul. Janka Wiśniewskiego

Ulica Janka Wiśniewskiego jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych naterenie Gdyni. Łączy centrum miasta oraz drogi krajowe z portem w Gdynii.Projekt rozbudowy obejmuje etap od Węzła Ofiar Grudnia 70 do węzła z TrasąKwiatkowskiego - odcinek o długości 2 km.

 

Oddano do użytku odcinek DW 744

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniudo użytku wyremontowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 744. Koszt pracna krótkim 1,5 km fragmencie trasy wyniósł blisko 3,2 mln zł.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Chrzanowa

Chrzanów otrzymał kolejne dotacje na inwestycje. W ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 powstanie obwodnicapółnocno-wschodnia Chrzanowa. Całkowita wartość projektu to ponad 85mln złotych. Obwodnica będzie liczyć prawie 3,5 km.

 

Modernizacje na południowym Mazowszu

Z początkiem lipca oddano do użytku zmodernizowany odcinek drogiwojewódzkiej nr 733 w gminie Kowala (woj. mazowieckie).

 

Będzie rondo w Parznicach

Samorząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o sfinansowaniubudowy ronda i zatoczki autobusowej na miejscu niebezpiecznego skrzyżowaniadróg wojewódzkich 744 i 733 w miejscowości Parznice (gminaKowala).

 

Mitsubishi w Polsce jest super!

Polski oddział Mitsubishi Motors po raz drugi z rzędu otrzymał niezwyklecenną nagrodę Excellent Sales Growth Award przyznawaną corocznie przezzarząd japońskiego koncernu motoryzacyjnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019