Wyszukiwałeś:

747

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 747

Spróbuj też wyszukać: 824

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Wątek na forum: Euro NCAP: Ford S-MAX i Opel Corsa na "5"

Nie rozumiem zachwytu szefa tego całego euroenkapu... przecież 5 gwiazdek przy obecnej technologii powinien mieć każdy samochód ~goguś

 

VW Touareg holował Boeinga 747-200!

Do niecodziennej sceny doszło na pasie lotniska Dunsfold Aerodome, 40kilometrów na południowy-zachód od Londynu. Volkswagen Touaregwyposażony w silnik V10 TDI holował ważący ponad 155 ton samolot pasażerskiBoeing 747-200.

 

DW 747 do remontu

29 lutego bieżącego roku odbyła się konferencja samorządowa w Lipsku. Naspotkaniu poruszono m.in. temat modernizacji mazowieckiego odcinka drogiwojewódzkiej nr 747 oraz planowanej przeprawy przez Wisłę, któraznajdzie się w ciągu tej drogi.

 

Wspólna inicjatywa dla przeprawy w Solcu nad Wisłą

Kilometrowy most w Solcu nad Wisłą, który połączy zachodnią Polskęz Lubelszczyzną, ma być wspólnym przedsięwzięciem Lubelszczyzny iMazowsza.

 

Pożegnanie F430

Ferrari F430 odchodzi na zasłużoną emeryturę, gdyż posiada już swegozastępcę w postaci modelu 458 Italia. Firma Novitec postanowiła to uczcićspecjalną edycją Rosso Edizione 747.

 

Nowy most na Wiśle połączy

Za cztery lata ma być gotowy most na Wiśle pomiędzy miejscowościami Kamieńi Solec. Nowa przeprawa otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyzny zMazowszem i regionem Świętokrzyskim. Budowa rozpocznie się w 2011 roku, a jejzakończenie zaplanowane jest w 2013 r.

 

Nowy most na Wiśle

Most w miejscowości Kamień otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyznyz Mazowszem i Świętokrzyskiem. Poprawi się również dostęp doterenów inwestycyjnych oraz licznych atrakcji turystycznych regionu.Powstaną szybsze i bezpieczniejsze powiązania komunikacyjne pomiędzyośrodkami centralnymi (zwłaszcza Lublinem) a pozostałymi obszarami PolskiWschodniej. Urząd Marszałkowski w Lublinie podpisał już umowę z wykonawcąna realizację projektu. Inwestycja będzie współfinansowana przezProgram Rozwój Polski Wschodniej.

 

489 mln zł na most w Kamieniu i przebudowę DW 747

Blisko pół miliarda złotych z programu Rozwój Polski Wschodniejzostało przeznaczone na budowę mostu na Wiśle w Kamieniu i na przebudowędrogi nr 747. Most w Kamieniu na Wiśle ma być gotowy w roku 2014. Inwestycjajuż ruszyła.

 

Są pieniądze dla DW747 Iłża-Konopnica i obwodnic

Jest zgoda Komisji Europejskiej na dofinansowanie kolejnego dużego projektu wPolsce Wschodniej Projekt związany z rozbudową drogi wojewódzkiej nr747 Iłża – Konopnica na odcinku Konopnica – Kamień, realizowanyna terenie województwa lubelskiego otrzyma blisko 363 mln zł zEuropejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

 

Trwa budowa drogi 747 na Mazowszu

Rozpoczął się I etap budowy drogi wojewódzkiej nr 747 wwojewództwie mazowieckim, która połączy nowy most na Wiśle z DW754. Koszt budowy tego 1,7-kilometrowego odcinka wyniesie prawie 13 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019