Wyszukiwałeś:

75

. Znaleziono 8916 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 75

Spróbuj też wyszukać: zaslepki do progów polo VW Polo 1 2 TDI BlueMotion 87g Trendline filtr paliwa rover 75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8916 wszystkich):

Rover 75: Arystokrata szos

Dostojny, wyważony, powściągliwy... Prawdziwy dżentelmen. Choć stać go nawiele, nie pokazuje swojej siły zbyt agresywnie. Ma nieskazitelne maniery i,jak na arystokratę przystało, dba o komfort swoich gości.

 

Modernizacja DK 75

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie od 12listopada bieżącego roku będzie prowadzić konsultacje społeczne w sprawiemodernizacji 11 km odcinka drogi krajowej nr 75 z Krakowa do Targowiska.

 

Protest przeciwko DK 75

Mieszkańcy miejscowości położonych wzdłuż drogi krajowej nr 75 na odcinkuKrzyżówka - Tylicz - Muszynka, protestują przeciwko wariantommodernizacji drogi, proponowanym przez Generalną Dyrekcję DrógKrajowych i Autostrad.

 

Zamknięta DK 75 Szarów – Targowisko

Od 8 czerwca odcinek dk 75 pomiędzy Szarowem a Targowiskiem zostanie zamkniętydla ruchu na najbliższe 3 miesiące. Ruch zostanie poprowadzony objazdami.

 

75 Jaguarów XF na 75-lecie

Marka Jaguar od 75 lat wyznacza trendy w dziedzinie najbardziej luksusowychsamochodów ze sportową duszą. Tej wiosny dostępna będzie w Polscelimitowana oferta 75 Jaguarów XF z bogatym wyposażeniem w cenie już od222.900 zł brutto.

 

Alfa Romeo 75: Virus ALFA

4.75 Jedyne auto które kupiłbym jeszcze raz.Nie zrobię tego ponieważ ciągle mam swoją. Zdecydowanie auto wyglądaciekawie, podoba się lub nie. Poniewiera BMW w każdej kategorii opróczdostępności części. Niestety laseczki nie da się wyrwać na ten samo...

 

Nowe mosty w Małopolsce na DK 75

W Nowej Wsi (powiat nowosądecki) na rzece Kamienica Nawojowska, w ciągu drogikrajowej nr 75,  powstaną dwa nowe mosty. Zastąpią one mosty zniszczonew czasie powodzi w 2010 roku. Koszt inwestycji wyniesie ponad 8 mln zł.

 

Powstaną nowe mosty na DK 75

Na drodze krajowej nr 75, na południe od Nowego Sącza powstanie w tym roku ażpięć nowych mostów. W miejscowości Roztoka, powiat nowosądecki,wybudowane zostaną dwa nowe mosty na rzece Kamienica Nawojowska. Stare mostyzniszczyła powódź w 2010 roku.

 

DK 75: w Roztoce ruch pomostach objazdowych

W Roztoce na drodze krajowej nr 75 (woj. małopolskie) ruch odbywa się pomostach objazdowych. Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie dopaździernika 2012 r.

 

Alfa Romeo 75: ;0;0;0;0;

5 MAM 2 ALFY 75 I NIKT MNIE NIE POWSTRZYMAKUPIĆ TRZECIEJ

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018