Wyszukiwałeś:

755

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 755

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Volvo S40: lolo

5 super auto

 

Wątek na forum: Przebudowa ósemki w okolicach Radzymina

Ciężko opisać moje zdziwienie gdy jadąc z Tomaszowa Mazowieckiego do Białegostoku, po przeprawie przez co chwila remontowaną gierkówkę, wpadłem w korek przed Radzyminem, będą tam remontować nawierzchnię, lepszej ciężko znaleźć w naszym bidnym kraju, a oni zamykają jedną jezdznię obwodnicy...

 

Wątek na forum: Miliony na świętokrzyskie drogi

a gdzie droga nr. 755? ~jaworek

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Kolejne inwestycje na świętokrzyskich drogach

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował owydaniu decyzji lokalizacyjnych dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 755 ibudowy mostu w ciągu drogi krajowej nr 79. Podpisano także preumowę na most wPołańcu.

 

Ostrowiec przed szansą na lepsze drogi

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego pozytywnie zaopiniował wniosek wsprawie uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn.„Budowa ulicy Zagłoby – IV etap w Ostrowcu Świętokrzyskim od Al.3 Maja do przecięcia z przedłużeniem ul. Samsonowicza wraz z budową wiaduktunad torami PKP i węzła Brezelia na przecięciu z drogą Nr 755”.

 

BMW, Mercedes, Audi...

Segment luksusowych samochodów od lat zdominowany jest przez trzyniemieckie marki. Nie inaczej było i w pierwszym półroczu 2010, wktórym jedyną zmianą był awans Mercedesa na drugą pozycję.

 

30 mln na modernizację trasy Ostrowiec Św. - Ożarów

30 milionów złotych będzie kosztował pierwszy etap modernizacji drogiwojewódzkiej Ostrowiec Świętokrzyski – Ożarów.Inwestycja, którą zrealizuje Świętokrzyski Zarząd drógWojewódzkich otrzyma 18 mln złotych dofinansowania z RegionalnegoProgramu Operacyjnego.

 

Będa prace na trasie Ostrowiec ? Ćmielów

Wkrótce ruszy rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 755 OstrowiecŚwiętokrzyski – Ożarów na odcinku Ostrowiec Świetokrzyski– Ćmielów.  Droga wojewódzka nr 755 skomunikujecentrum i zachodnią część województwa świętokrzyskiego z drogąkrajową nr 74 będącą wyjściem na Kraśnik i Lublin.

 

Będzie objazd w Ożarowie na DK 79

Jadący drogą krajową nr 79 od jutra muszą się liczyć z utrudnieniami wOżarowie. Przez kilka kolejnych dni prowadzone będą tam robotywodno-kanalizacyjne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018