Wyszukiwałeś:

761

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 761

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Jetta

W momencie debiutu Volkswagen Jetta miał być wersją sedan modelu Golf. Z biegiem lat Jetta zmieniła się jednak sporo, tak iż obecnie raczej trudno znaleźć aż tak bliskie pokrewieństwo do Golfa. Volkswagen Jetta zadebiutował na rynku w 1979 r., a jego druga generacja pojawiła się w 1984. W kolejny...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

LDV Maxus: Polecam wszystkim

4 Polecam wszystkim ten model samchodu,napoczatku bałem sie zakupu ale dealar koło Radzymina - Słupno Lewpol dał midobra cene i 4 lata gwarancji , polecam samochód sprawuje sie super,miałemwczesniej Sprintera za 120000 zł uwazam ze przepłaciłem ...

 

Wątek na forum: Warszawa potrzebuje systemu obwodnic

ha ha ha, obudzili się, biedniejsze miasta na świecie mają mądrzejszych urzędników..... ~WS

 

Road to Hel

Droga wiodaca z Trójmiasta na Hel nazywana przewrotnie przezkierowców stojących w korkach - road to hell (drogą do piekła)doczekała się wreszcie modernizacji. Dzięki rozpoczętej inwestycji, drogapopularnie zwana „dwieścieszesnastką” ma stać sięwizytówką województwa pomorskiego...

 

Produkcja samochodów w Polsce

We wrześniu wyprodukowano w Polsce 49.349 samochodów osobowych, tj. o 5,85 %więcej w porównaniu do września sprzed roku i 7.609 aut dostawczych, czyli wsumie o prawie 6,6 % niż w 2004.

 

Skoda Superb w pełnej krasie

Zaprezentowane przed kilkoma tygodniami pierwsze zdjęcie nowej Skody Superb taknaprawdę zbyt wiele nie odkrywało. Teraz flagowa limuzyna Skody zostałaprzedstawiona już w całej okazałości.

 

PZPM: Sprzedaż nowych aut użytkowych nadal na minusie

Z danych pochodzących z firm członkowskich PZPM wynika, że sprzedaż nowychpojazdów użytkowych w pierwszym kwartale bieżącego roku nadal zwalnia.

 

Ponad 760 mln na nowe drogi w woj. świętokrzyskim

Ponad  760  milionów złotych  wyda kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w roku 2011 na dużeinwestycje drogowe, których realizacja już trwa. To absolutnie rekordowakwota wydana na budowę nowych dróg krajowych w historii regionuświętokrzyskiego i prawie siedmiokrotnie większa niż ta, za którąrealizowano duże inwestycje w roku 2008.

 

Obwodnica Kielc - zmiany w Jaworzni

W Jaworzni (woj. świętokrzyskie) Obowiązuje nowa organizacja ruchu w związkuz budową obwodnicy Kielc w ciągu drogi ekspresowej S7.

 

Wiadukt w Jaworzni dla kierowców

Kierowcy mogą korzystać z nowego wiaduktu w Jaworzni w ciągu drogiwojewódzkiej 761 Kielce – Piekoszów nad obwodnicą Kielc.Wiadukt jest jednym z elementów budowanego węzła w Jaworzni w ramachinwestycji, jaką jest budowa obwodnicy Kielc w ciągu drogi ekspresowej S7.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019