Wyszukiwałeś:

762

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 762

Spróbuj też wyszukać: 764

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Volvo V50: 1

4.75 1

 

Wątek na forum: Mały roadster z Bawarii

BMW już mi się niepodoba!!! wolę Mercedesy, na prawdę... nigdy nie sadziłem, ze to powiem, ale jednak... BMW robi się coraz bardziej odrażające ~na pewno

 

Obwodnica dla Małogoszcza

Lokalizacja drugiego 3,5 km odcinka obwodnicy Małogoszcza zatwierdzona.Lokalizację pozytywnie zaopiniował w lutym Zarząd WojewództwaŚwietokrzyskiego.

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Koniec remontu wiaduktów w Kielcach

Zakończył się remont wiaduktów w ciągu ul. Krakowskiej w Kielcach.Prace prowadzone przez Skanska trwały półtora roku i wyniosły ponad 16mln zł.

 

Będą modernizowane DW w Świętokrzyskim

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował oumieszczeniu na liście Planu Inwestycyjnego RPO projektu przebudowy drogiwojewódzkiej nr 776 na odcinku Kraków-Busko Zdrój. To niejedyna inwestycja w regionie.

 

Kielce: Wybudują estakadę i tunel

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego pozytywnie zaopiniował budowęwęzła drogowego w Kielcach, w miejscu gdzie krzyżują się drogiwojewódzkie nr 762 i 786. Projekt zakłada m.in. budowę 350 m estakady itunelu dla pieszych.

 

Volvo rządzi w segmencie premium

Nie samochody luksusowych marek zza naszej zachodniej granicy, czy też tepochodzące z Japonii, a Volvo okazuje się najchętniej kupowaną marką zsegmentu premium nad Wisłą.

 

Budowa Węzła Żytnia w Kielcach oficjalnie rozpoczęta

Ruszyła budowa Węzła Żytnia w Kielcach (drogi wojewódzkie nr 762 i786). Inwestycja ma być gotowa w ciągu 15 miesięcy i będzie kosztować ponad39 mln zł.

 

Wakacyjny raport drogowy (cz.II)

Dziś prezentujemy kolejny raport z budowy polskich dróg. Jeśliwybierasz się niebawem samochodem na wakacyjne wojaże po drogach naszegokraju, koniecznie sprawdź, gdzie i jakie czekają na nas utrudnienia. Choćprzed Euro do użytku oddano wiele ważnych odcinków dróg, tojednak wciąż dzieje się sporo na naszych drogach.ann

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019