Wyszukiwałeś:

763

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 763

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Lupo

Volkswagen Lupo, produkowany od 1998 do 2005 roku, był w tym okresie najmniejszym modelem w gamie koncernu z Wolfsburga. Dostępny wyłącznie w wersji trzydrzwiowej przeznaczony był głównie do sprawnego przemieszczania się w ruchu miejskim. W 2005 roku w miejsce Volkswagena Lupo pojawił się na rynk...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Fiat Doblo: git

4.25 Jak najbardziej polecam

 

Wątek na forum: Nowy system ACC Boscha w produkcji

jak ta technika idzie na przód.... niedługo kierowcy w F1 będą tylko spełniać role reprezentacyjną a same wyścigi będą walką komputerów, hehe, ale by to było nudne.... ~na prawdę

 

Zakończona przebudowa drogi Chęciny - Morawica

Zakończono przebudowę blisko dwuipółkilometrowego odcinka drogiwojewódzkiej nr 763 Chęciny - Morawica. Wartość wykonanychrobót wyniosła prawie 1,5 miliona złotych.

 

Toyota kolejny rok liderem

Toyota Motor Poland nieprzerwanie od stycznia była liderem rankingu sprzedażynowych samochodów osobowych. Rok 2008 - pomimo trudnej sytuacji napolskim rynku motoryzacyjnym - Toyota zakończyła z najwyższym wynikiemsprzedaży w swojej 18 letniej historii na rynku polskim.

 

2008: dobry rok dla Mercedesa

W 2008 r. Daimler AG 2008  osiągnął globalną sprzedażsamochodów dostawczych na poziomie 287 205 pojazdów (poprzednirok: 289 073 pojazdów).

 

Polska niebezpieczna

Usiana czarnymi punktami mapa drogowa Polski jest tylko potwierdzeniem tego, oczym wszyscy w naszym kraju doskonale wiemy. Bezpieczeństwo ruchu drogowego wPolsce nie należy do wysokich. Co więcej, na tym polu wypadamy katastrofalnienie tylko na tle unijnych krajów ale również wielu innychpaństw.

 

UOKiK w kwestii parkowania

Pozostawienie pojazdu i nie opłacenie postoju przez okres dłuższy niż 3miesiące uważać będzie się jako pojazd porzucony z wszystkimikonsekwencjami – to postanowienie, stosowane przez Polski ZwiązekMotorowy OZG w Bydgoszczy, UOKiK uznał za niezgodne z prawem.

 

Jesienny wzrost

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, we wrześniu 2011 roku, zarejestrowano 4 608 nowych i używanychpojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów. Było towięcej o 15,5% niż przed rokiem, kiedy zarejestrowano 3 991 pojazdów iwięcej o 1063 (30%) niż w sierpniu 2011.

 

Wątek na forum: Komentarz do aktualności!

Nie róbcie takich błędów! Szybkośc na ziemi 763 mile/godz? Toz to 1220 km/godz. Coś się porąbało? I 2000 mil/godz. to 3200km/godz. ~Żubr

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019