Wyszukiwałeś:

768

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 768

Spróbuj też wyszukać: 761 79 973

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Jeep Grand Cherokee: Fajny samochód jak nie trzeba wyliczać ostatniego grosza na paliwo..

4.75 Komfortowa terenówka zbudowana na mocnejpłycie podłogowej która jest zadziwiająco odporna na korozję (mam 14latka inie ma rdzy!!). Silnik w zimie bardzo szybko (3-5 min jazdy) się nagrzewa iprzełącza na LPG. Silnik bardzo dobrze toleruje gaz. M...

 

Modernizacja DW 768

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował, żeinwestycja związana z modernizacją drogi wojewódzkiej nr 768, naodcinku przebiegającym przez miasto i gminę Działoszyce, uzyskała pozytywnąopinię ze strony Zarządu Województwa.

 

Przebudują DW 768

Wspólne działania urzędników umożliwią szybszą realizacjęprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 768 na odcinku Koszyce – Brzesko.Droga ta jest częścią planu połączenia północnej częściwojewództwa małopolskiego z przejściami granicznymi na południu.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Szczurowa będzie miała obwodnicę

Gmina Szczurowa (woj. małopolskie) będzie miała nową obwodnicę w ciągudrogi wojewódzkiej nr 768. Zarząd Dróg Wojewódzkich wKrakowie podpisał umowę z wykonawcą prac budowlanych. Inwestycja pochłonieblisko 52 miliony. Pierwsi kierowcy przejadą nową obwodnicą już za dwa lata.

 

Wątek na forum: Przebudują DW 768

Najpierw buduje się most w Górce potem wprowadza się na drogę 768 niesamowity ruch samochodów ciężarowych wiozących żwir z pobliskich żwirowni , czy to jest normalne czy nie powinno sie zacząć od przebudowy drogi a potem budować most.Po wybudowaniu mostu co roku obiecywali że już będzie droga bud...

 

W Brzesku powstanie zjazd z autostrady A-4 Kraków - Tarnów

Powstanie nowe połączenie autostrady A-4 Kraków-Tarnów z drogąwojewódzką nr 768 Korzyce – Brzesko w węźle Brzesko. Inwestycja realizowana będzie przez  województwo małopolskiewspólnie z powiatem brzeskim oraz gminami: Szczurowa, Brzesko orazBorzęcin.

 

Nowe szlaki wokół Koszyc

Przez Koszyce wiodła tzw. droga ruska, czyli prastary szlak handlowy zWrocławia przez Kraków, Sandomierz do Kijowa.  Tędy wiódłrównież trakt królewski z Krakowa przez Korczyn  w kierunkuLublina i  Litwy. Obecnie jednym z głównych wyzwań komunikacyjnychgminy Koszyce jest oczekiwana przez mieszkańców budowa obwodnicy droginr 768 i 79.

 

Obwodnica Szczurowej z unijnej kasy

Za 56 mln zł wybudowano obwodnicę Szczurowej, z czego 47,5 mln dołożyłaUnia. Obwodnicę wybudowano wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 768,która łączy drogę krajową z Krakowa do Warszawy w Jędrzejowie zdrogą krajową nr 4 Kraków-Rzeszów w Brzesku.

 

I etap rozbudowy trasy Koszyce - Brzesko rozpoczęty

rozpoczął się pierwszy etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 768Koszyce-Brzesko. Trasa ma zapewnić dostępność do autostrady A4 orazułatwić dojazd do nowo powstającej strefy aktywności gospodarczej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019