Wyszukiwałeś:

77

. Znaleziono 444 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 77

Spróbuj też wyszukać: droga 77 7 s7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 444 wszystkich):

Skanska wyremontuje DK 77

Firma Skanska podpisała umowę na modernizacje 5,4 km odcinka drogi krajowej nr77 Lipnik – Przemyśl. Prace będą prowadzone na odcinku łączącymStalową Wolę i Nisko. Rozpoczęty właśnie remont ma potrwać do listopadabieżącego roku.

 

One-77 gotowy do produkcji

Aston Martin One-77 został po raz pierwszy zaprezentowany podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych w Genewie. Jednak nie był to samochódgotowy do wyjechania na drogi. Raczej była to techniczna ilustracja samochodu.

 

Zamówił 10 sztuk Astona Martina One-77!

Tajemniczy entuzjasta supersamochodów zainwestował majątek w najnowszyi najdroższy w historii model Astona Martina. Klient ten zamówił aż 10(!) egzemplarzy modelu One-77.

 

Zmiany organizacji ruchu na drogach 7, 77 i 79

W związku z budową nowego mostu w Sandomierzu w ciągu drogi 77 ikoniecznością skomunikowania obiektu z istniejącymi ulicami od 22 czerwca2010 wprowadzane będą zmiany organizacji ruchu w obrębie węzłaKraków (u zbiegu dróg 77 i 79 czyli ulic Lwowskiej, Żwirki iWigury oraz Alei Jana Pawła II). Zmieniono również organizację ruchuna odcinku Skarżysko - Występa budowanej drogi ekspresowej S7.

 

One-77 przyłapany podczas testów

Na początku zeszłego tygodnia fotoreporterzy czatujący na torze Nordschleifemieli nie lada atrakcję do sfotografowania. Pokazał się tam Aston MartinOne-77 w ostatecznej odsłonie.

 

Pierwszy One-77 zamieszkał w Monako

Długa oczekiwany pierwszy seryjny model Astona Martina One-77 pojawił się podHotelem de Paris w Monte Carlo.

 

Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu

Po ulewnych opadach deszczu kierowcy moga napotkać utrudnienia na drogachkrajowych  nr  77 (Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola) inr 79 (Warszawa – Sandomierz  - Kraków).

 

DK 77 i 79 w Sandomierzu w remoncie

Rusza remont około 2,5-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 77 w Sandomierzuza pieniądze na usuwanie skutków powodzi. Remonty dwóchodcinków DK 79 juz trwają.

 

Został jeszcze jeden egzemplarz Astona Martina One-77

Mark J. Tillman, menadżer kalifornijskiego dilera marki z Gaydon poinformował, że firma nie sprzedała jeszcze wszystkich egzemplarzy modeluOne-77. Z limitowanej do 77 sztuk liczby wyprodukowanych aut pozostał jeszczejeden egzemplarz.

 

Aston Martin One-77 wysprzedany

Producent jednego z najdroższych i najszybszych supersamochodówogłosił właśnie, że ostatni egzemplarz ściśle limitowanego modelu One-77znalazł swojego nabywcę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019