Wyszukiwałeś:

773

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 773

Spróbuj też wyszukać: 775

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Touran

Volkswagen Touran jest mniejszym od modelu Sharan autem z klasy MPV (Multi Purpose Vehicle), który na rynku pojawił się na początku 2003 roku. Nazwa Touran jest kombinacją słów Tour oraz Sharan. Przy jego produkcji wykorzystano płytę podłogową Golfa. Tak jak w przypadku dużej liczby minivanów, Vo...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Fiat Brava: brava

3.25 Jest wyastarczajacy ale jest słaby nazderzenia

 

Wątek na forum: Renault Megane II: Braveheart

Proponuję autorowi artykułu podszkolic się z polskiego. "Bynajmniej" oznacza oby naj mniej a to nie to samo co przynajmniej. Z nagłówka więc wynika, że samochód jest waleczny a silnik do niczego. Chyba miało byc inaczej. ~ML

 

33 km odnowionej drogi

Ponad 30 mln zl pochłonął zakończony właśnie remont 33-kilometrowegoodcinka drogi nr 773 Sieniczno - Wesoła w województwie małopolskim. 22 mlnzł (75%) przeznaczonych na ten cel pochodziło ze środków ZPORR.

 

Obwodnica Ojcowskiego Parku Narodowego

Jeszcze w ubiegłym roku Rada Powiatu w Krakowie podjęła uchwałę o budowieobwodnicy Ojcowskiego Parku Narodowego. Inwestycja na trasie Sąspów -Bukowiec – Sułoszowa wyniesie około 15 mln zł. Obwodnica damożliwość uporządkowania ruchu tranzytowego i turystycznego na terenieOjcowskiego Parku Narodowego.

 

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się daćklientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą sięoni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissanacałkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail.Jednak to tylko pozory.

 

Produkcja samochodów zaczyna spadać

W porównaniu z poprzednim miesiącem, w październiku 2008 roku poziomprodukcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce zmniejszył się o14,3%. Cała tegoroczna produkcja jest wyższa niż w ubiegłym roku, ale widaćjuż oznaki postępującego kryzysu.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

Wakacje na polskich drogach

Tegoroczne wakacje były bezpieczniejsze od ubiegłorocznych – mniej byłowypadków, zabitych i rannych. Mniej też było nietrzeźwychkierujących. Te statystyki cieszą. Jednak liczba 773 zabitych i ponad 10 tys.rannych mimo wszystko wciąż poraża i pokazuje, jak wiele jest do zrobienia wsprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.

 

Nie ma kryzysu? Oto najczęściej kupowane auta w 2014

Rynek motoryzacyjny ma się coraz lepiej. Takie wnioski nasuwają się poprzeanalizowaniu danych mówiących o sprzedaży w Europie przez pierwszecztery miesiące tego roku. Sprawdźmy, które modele były w tym czasierynkowymi hitami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019