Wyszukiwałeś:

777

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 777

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

 

Alfa Romeo 156: ALFA to dno

2.25 Auto nie nadaje sie na polskie realia auto jest tanie ale bardzo sie psuje i częci do tego auta sa ku...sko drogiei wymiana jest bardo ciezka poniewaz trzeba wymontowac pol auta zeby cosnaprawic!! NIE POLECAM . SAM MYSLALEM ZE TO TYLKO MIT Z ...

 

Wątek na forum: Cadillac dla VIP-a

fajne autka tylko za bardzo wycudowane ale moga być:) ~helena

 

Wątek na forum: Priorytety Polski Wschodniej zatwierdzone

na zdjeciu s-69 woj. slaskie - Polska poludniowa :) ~johny_bravo

 

9. rok rekordów

Rok po roku, przez kolejnych dziewięć lat Toyota zwiększała swoją sprzedażna europejskim rynku. W ubiegłym roku sprzedaż na Starym Kontynencie wyniosła964.208 nowych aut.

 

DW 777 Sandomierz – Zawichost ma szansę na remont

Nareszcie pojawiła się realna szansa na gruntowny remont drogiwojewódzkiej prowadzącej z Sandomierza do Zawichostu. Modernizacja trasynumer 777 znalazła się na liście priorytetowych inwestycji województwaświętokrzyskiego.

 

Snobistyczny Cayman S

Niektóre samochody są na tyle ładne, że nie trzeba w nich nicpoprawiać, żeby robiły jeszcze większe wrażenie. Porsche Cayman S widocznietaki nie jest. Studio projektowe Porsche Design, znane jak dotąd zróżnych "przemysłowych" projektów wzięło sprawy wswoje ręce i stworzyło ciekawą serię budzącą większy zachwyt.

 

Będą modernizowane DW w Świętokrzyskim

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował oumieszczeniu na liście Planu Inwestycyjnego RPO projektu przebudowy drogiwojewódzkiej nr 776 na odcinku Kraków-Busko Zdrój. To niejedyna inwestycja w regionie.

 

Milion bez 5,5 tys.

Naprawdę niewiele zabrakło, by w 2007 roku została pokonana bariera milionasprowadzonych do Polski samochodów używanych. Według danychMinisterstwa Finansów nasi rodacy przywieźli w ubiegłym roku do kraju wsumie 994.564 auta.

 

Wojna na konie nadal trwa

Niedawno pisaliśmy o słowach szefa AMG, który zapowiadał żezakończyła się wojna na konie mechaniczne w firmie AMG. Może tam tak, ale napewno nie w firmie Renntech, która właśnie pokazała wzmocnionąwersję Mercedesa SLR.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019