Wyszukiwałeś:

78

. Znaleziono 582 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 78

Spróbuj też wyszukać: 79 78 kije 47

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 582 wszystkich):

Utrudnienia na DK 78 w Rybniku

Od poniedziałku, 12 marca br., wznowione zostaną prace drogowe zawiązane zprzebudową ul. Gliwickiej i Rybnickiej w Rybniku (droga krajowa nr 78).Docelowo roboty prowadzone będą na pięciu odcinkach, na których ruchkierowany będzie za pomocą wahadłowych sygnalizacji świetlnych.

 

Koniec remontu na DK 78 w Wodzisławiu Śląskim

Zakończył się remont drogi krajowej nr 78 w Wodzisławiu Śląskim. Prace na2,2 km odcinku wyniosły prawie 19 mln zł. DK 78 jest główna arteriąmiasta.

 

Będzie przebudowa DK 78 w Rybniku

Pod koniec wakacji powinna rozpocząć się przebudowa drogi krajowej nr 78 wRybniku. Przebudowa drogi krajowej nr 78, obejmie odcinek 5,3 km, przy czymwiększość prac prowadzonych będzie pod ruchem, to znaczy bez całkowitegozamykania remontowanych fragmentów drogi. W zależności odrozstrzygnięć procedur przetargowych, prace powinny zacząć się w okolicachsierpnia lub września i potrwają 24 miesiące.

 

Bezpieczniejsze połaczenie Zawiercia z DK 78

W Zawierciu oficjalnie oddano do użytku największą w historii powiatuinwestycję drogową. Dzięki przebudowie dróg powiatowych Zawierciapoprawiła się dostępność do drogi krajowej 78. Inwestycja wyniosła prawie12,8 mln zł, z czego ponad 10,8 mln zł to unijne dofinansowanie.

 

DK 78 do przebudowy

Podpisana została umowa na pierwszy, z zaplanowanych dwóchetapów, realizacji robót budowlanych w ramach projektu„Usprawnienie i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzezprzebudowę DK 78 w Rybniku”.

 

Inwestycje w świętokrzyskim S7 i DK 78 mogą ruszać

Można zaczynać procedury związane z wyceną i wykupem nieruchomości pododcinek drogi ekspresowej S7 granica województwa – Skarżysko.Minister Infrastruktury utrzymał w mocy decyzję Zgody na RealizacjęInwestycji Drogowej wydaną przez Wojewodę Świętokrzyskiego. Utrzymanazostała także w mocy decyzja ZRID dotycząca terenów pod budowępółnocnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej 78.

 

Objazdy DK 78 w Rybniku

W związku z trwającym remontem nawierzchni jezdni ulicy Reymonta (w ciągu DK78) w Rybniku, zamknięty został kolejny odcinek tej ulicy.

 

Rybnik: zamknięte rondo na DK 78

Od czwartku, 12 maja planowane jest kilkutygodniowe zamknięcie RondaWodzisławskiego (DK 78) w Rybniku. Zamknięcie ronda związane jest z remontemjego nawierzchni, wykonywanym w ramach kolejnego etapu zadania„Usprawnienie i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzezprzebudowę DK 78”.

 

Wiadukt i obwodnica w Rybniku juz dla kierowców

Dobre wieści dla kierowców: otwarty został nowy wiadukt na ul.Gliwickiej (DK 78) i można już jeździć nową obwodnicą w Rybniku.

 

Rybnik: jednokierunkowo na DK 78

W związku z remontem jezdni ulicy Wodzisławskiej (DK 78) w Rybniku na odcinkupomiędzy ulicą Plebiscytową, a ulicą Hetmańską, od poniedziałku, 23kwietnia planowane jest  połówkowe zajęcie jezdni orazwprowadzenie ruchu jednokierunkowego na tym fragmencie drogi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019